Bologna verliest van Milan bij rentree trainer
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft, met Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, de thuiswedstrijd tegen AC Milan met 3-2 verloren. Bij Bologna zat de lange tijd afwezige trainer Sinisa Mihajlovic, bij wie leukemie werd geconstateerd, weer op de bank.
AC Milan leidde na ruim een half uur met 2-0 na doelpunten van Krzysztof Piatek (penalty) en Theo Hernandez. Niet veel later werkte Hernandez de bal in eigen doel. Direct na rust namen de bezoekers via Giacomo Bonaventura weer een voorsprong van twee doelpunten. Via een strafschop van Nicola Sansone kwam Bologna in de slotfase nog terug, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.
Schouten deed bij de thuisploeg alleen de eerste helft mee, Denswil speelde de hele wedstrijd.
Beide ploegen staan in de middenmoot: AC Milan staat 10e, Bologna twee plekken lager.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
18 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran is vrijdag toch in Washington aanwezig bij de loting voor het WK voetbal. Volgens sportminister Ahmad Donjamali heeft bondscoach Amir Ghalenoei alsnog een visum gekregen en reist hij af naar de Amerikaanse hoofdstad.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
15 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
15 uur geleden