Bologna verliest van Milan bij rentree trainer
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft, met Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, de thuiswedstrijd tegen AC Milan met 3-2 verloren. Bij Bologna zat de lange tijd afwezige trainer Sinisa Mihajlovic, bij wie leukemie werd geconstateerd, weer op de bank.
AC Milan leidde na ruim een half uur met 2-0 na doelpunten van Krzysztof Piatek (penalty) en Theo Hernandez. Niet veel later werkte Hernandez de bal in eigen doel. Direct na rust namen de bezoekers via Giacomo Bonaventura weer een voorsprong van twee doelpunten. Via een strafschop van Nicola Sansone kwam Bologna in de slotfase nog terug, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.
Schouten deed bij de thuisploeg alleen de eerste helft mee, Denswil speelde de hele wedstrijd.
Beide ploegen staan in de middenmoot: AC Milan staat 10e, Bologna twee plekken lager.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
3 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
4 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
4 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
8 uur geleden