Bologna verliest van Milan bij rentree trainer
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft, met Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, de thuiswedstrijd tegen AC Milan met 3-2 verloren. Bij Bologna zat de lange tijd afwezige trainer Sinisa Mihajlovic, bij wie leukemie werd geconstateerd, weer op de bank.
AC Milan leidde na ruim een half uur met 2-0 na doelpunten van Krzysztof Piatek (penalty) en Theo Hernandez. Niet veel later werkte Hernandez de bal in eigen doel. Direct na rust namen de bezoekers via Giacomo Bonaventura weer een voorsprong van twee doelpunten. Via een strafschop van Nicola Sansone kwam Bologna in de slotfase nog terug, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.
Schouten deed bij de thuisploeg alleen de eerste helft mee, Denswil speelde de hele wedstrijd.
Beide ploegen staan in de middenmoot: AC Milan staat 10e, Bologna twee plekken lager.
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
2 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
2 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
6 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.
8 uur geledenZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.
9 uur geleden