Bologna verliest van Milan bij rentree trainer
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft, met Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, de thuiswedstrijd tegen AC Milan met 3-2 verloren. Bij Bologna zat de lange tijd afwezige trainer Sinisa Mihajlovic, bij wie leukemie werd geconstateerd, weer op de bank.
AC Milan leidde na ruim een half uur met 2-0 na doelpunten van Krzysztof Piatek (penalty) en Theo Hernandez. Niet veel later werkte Hernandez de bal in eigen doel. Direct na rust namen de bezoekers via Giacomo Bonaventura weer een voorsprong van twee doelpunten. Via een strafschop van Nicola Sansone kwam Bologna in de slotfase nog terug, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.
Schouten deed bij de thuisploeg alleen de eerste helft mee, Denswil speelde de hele wedstrijd.
Beide ploegen staan in de middenmoot: AC Milan staat 10e, Bologna twee plekken lager.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Lionel Messi is als eerste voetballer ooit voor het tweede jaar op rij topscorer geworden in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS. De Argentijn ontving daarvoor de Amerikaanse versie van de Gouden Schoen. De 39-jarige vedette kwam in 34 wedstrijden tot 26 doelpunten voor Inter Miami. Hij bleef Petar Musa van FC Dallas voor, die 22 keer scoorde.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
12 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
12 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
12 uur geleden