Bologna verliest van Milan bij rentree trainer
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft, met Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, de thuiswedstrijd tegen AC Milan met 3-2 verloren. Bij Bologna zat de lange tijd afwezige trainer Sinisa Mihajlovic, bij wie leukemie werd geconstateerd, weer op de bank.
AC Milan leidde na ruim een half uur met 2-0 na doelpunten van Krzysztof Piatek (penalty) en Theo Hernandez. Niet veel later werkte Hernandez de bal in eigen doel. Direct na rust namen de bezoekers via Giacomo Bonaventura weer een voorsprong van twee doelpunten. Via een strafschop van Nicola Sansone kwam Bologna in de slotfase nog terug, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.
Schouten deed bij de thuisploeg alleen de eerste helft mee, Denswil speelde de hele wedstrijd.
Beide ploegen staan in de middenmoot: AC Milan staat 10e, Bologna twee plekken lager.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Aanvalster Romée Leuchter was maar wat toe aan een treffer na ruim anderhalf jaar niet te hebben gescoord in Oranje. "Dat kun je wel zeggen, ja. Het was een lange tijd. Maar ik ben er blij mee", zei de 25-jarige spits van Paris Saint-Germain na de 3-1-zege op Polen in Almelo.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn ondanks een 3-1-thuiszege op Polen veroordeeld tot de play-offs in het kwalificatietraject voor het WK van volgend jaar. Oranje had een gelijkspel nodig bij Frankrijk - Ierland, maar de Fransen wonnen met 1-0. Daardoor plaatsen 'Les Bleues' zich als groepswinnaar rechtstreeks voor het toernooi in Brazilië over iets meer dan een jaar.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Onder grote belangstelling van de media arriveerde het Nederlands elftal bij het Cascade Hotel in Kansas City. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers stapten rond 13.15 uur plaatselijke tijd de bus uit bij de verblijfplaats van de nationale ploeg tijdens de groepsfase van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenALMELO (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kiest voor Marisa Olislagers en Daniëlle van de Donk bij de voetbalsters van Oranje in het WK-kwalificatieduel met Polen. De 25-jarige Olislagers vervangt Janou Levels als linksback, 173-voudig international Van de Donk komt in de ploeg voor aanvallende middenveldster Ella Peddemors. De aftrap is om 21.00 uur in Almelo.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Landskampioen PSV neemt het in de eerste speelronde van het nieuwe seizoen in de Eredivisie op tegen Fortuna Sittard. De wedstrijd in het Philips Stadion is vastgesteld op zaterdag 8 augustus om 20.00 uur. Dat meldt de Eredivisie CV.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse voetbalelftal reist een dag voor de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap naar de Verenigde Staten. Dat heeft de Iraanse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.
14 uur geleden