Bologna verliest van Milan bij rentree trainer
BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft, met Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, de thuiswedstrijd tegen AC Milan met 3-2 verloren. Bij Bologna zat de lange tijd afwezige trainer Sinisa Mihajlovic, bij wie leukemie werd geconstateerd, weer op de bank.
AC Milan leidde na ruim een half uur met 2-0 na doelpunten van Krzysztof Piatek (penalty) en Theo Hernandez. Niet veel later werkte Hernandez de bal in eigen doel. Direct na rust namen de bezoekers via Giacomo Bonaventura weer een voorsprong van twee doelpunten. Via een strafschop van Nicola Sansone kwam Bologna in de slotfase nog terug, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.
Schouten deed bij de thuisploeg alleen de eerste helft mee, Denswil speelde de hele wedstrijd.
Beide ploegen staan in de middenmoot: AC Milan staat 10e, Bologna twee plekken lager.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
24 minuten geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
4 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.
11 uur geleden