Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bologna stelt Thiago Motta aan als trainer

Bologna stelt Thiago Motta aan als trainer

BOLOGNA (ANP) - Thiago Motta is de nieuwe trainer van FC Bologna. De 40-jarige voormalig Italiaans international, geboren in Brazilië, is de opvolger van Sinisa Mihajlovic die ontslagen werd vanwege de tegenvallende resultaten. Bij Bologna voetballen onder anderen de Nederlanders Jerdy Schouten, Joshua Zirkzee en Denso Kasius.

Thiago Motta, oud-speler van onder meer FC Barcelona, Internazionale en Paris Saint-Germain, was tot juni nog in dienst van Spezia dat hij behoedde voor degradatie uit de Serie A. Details over zijn verbintenis werden nog niet gemeld. Hij begint maandag aan zijn nieuwe baan, een dag na het duel met Fiorentina. Bologna staat zestiende na drie gelijke spelen en twee nederlagen.

Mihajlovic was sinds januari 2019 actief als trainer bij de Italiaanse club. In dat jaar werd hij ook getroffen door leukemie. Hij herstelde na een beenmergtransplantatie en chemokuur maar kreeg in maart dit jaar te maken met een terugval. Volgens de trainer was zijn situatie minder ernstig dan drie jaar geleden.

Meer uit Voetbal

FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

34 minuten geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

1 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

11 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

14 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

18 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

19 uur geleden