Bologna pakt mede dankzij treffer Zirkzee punt bij AC Milan
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A nagelaten te profiteren van het puntenverlies van koploper Juventus. Het elftal van trainer Stefano Pioli moest voor eigen publiek een gelijkspel toestaan tegen Bologna: 2-2. Het verschil tussen Milan en Juventus, dat met 1-1 gelijkspeelde tegen Empoli, blijft zo 7 punten.
Joshua Zirkzee bracht Bologna na een half uur spelen op voorsprong. De Nederlandse spits, die de aanval zelf opzette, kreeg de bal even later bij de tweede paal weer voor zijn voeten. Vanuit een vrij moeilijke hoek schoot hij de bal, via een verdediger, door de benen van keeper Mike Maignan: 0-1.
Milan-spits Olivier Giroud liet de kans op de gelijkmaker liggen. Hij miste in de 42e minuut een strafschop. Ruben Loftus-Cheek maakte kort voor rust alsnog gelijk: 1-1. In de tweede helft miste Milan opnieuw een penalty, dit keer via Theo Hernandez in de 74e minuut. Hij raakte de paal. Loftus-Cheek leek met een late 2-1 alsnog puntenverlies voor Milan te voorkomen, maar in blessuretijd kreeg ook Bologna een penalty. Riccardo Orsolini scoorde wel: 2-2.
Tijjani Reijnders speelde hele wedstrijd mee bij Milan. Bij Bologna gold dat voor Sam Beukema en Zirkzee.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
12 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
16 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
1 dag geleden