Bologna pakt mede dankzij treffer Zirkzee punt bij AC Milan
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A nagelaten te profiteren van het puntenverlies van koploper Juventus. Het elftal van trainer Stefano Pioli moest voor eigen publiek een gelijkspel toestaan tegen Bologna: 2-2. Het verschil tussen Milan en Juventus, dat met 1-1 gelijkspeelde tegen Empoli, blijft zo 7 punten.
Joshua Zirkzee bracht Bologna na een half uur spelen op voorsprong. De Nederlandse spits, die de aanval zelf opzette, kreeg de bal even later bij de tweede paal weer voor zijn voeten. Vanuit een vrij moeilijke hoek schoot hij de bal, via een verdediger, door de benen van keeper Mike Maignan: 0-1.
Milan-spits Olivier Giroud liet de kans op de gelijkmaker liggen. Hij miste in de 42e minuut een strafschop. Ruben Loftus-Cheek maakte kort voor rust alsnog gelijk: 1-1. In de tweede helft miste Milan opnieuw een penalty, dit keer via Theo Hernandez in de 74e minuut. Hij raakte de paal. Loftus-Cheek leek met een late 2-1 alsnog puntenverlies voor Milan te voorkomen, maar in blessuretijd kreeg ook Bologna een penalty. Riccardo Orsolini scoorde wel: 2-2.
Tijjani Reijnders speelde hele wedstrijd mee bij Milan. Bij Bologna gold dat voor Sam Beukema en Zirkzee.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
46 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
55 minuten geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
18 uur geleden