Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bol.com: meer boeken voor vader op Vaderdag

Bol.com: meer boeken voor vader op Vaderdag

UTRECHT (ANP) - Vaders kunnen dit jaar vaker dan voorgaande jaren op een boek als cadeau rekenen voor Vaderdag. Bij internetwinkel Bol.com werden haast twee keer zoveel boeken verkocht in de week voorafgaande aan dat cadeautjesfestijn dan een jaar eerder. Ook cadeaubonnen waren in trek.

De populariteit van boeken is mogelijk te verklaren door een gerichte campagne van Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek (CPNB). Die organisatie, die ook de boekenweek organiseert, heeft met een reclamecampagne boeken geprobeerd te promoten als geschenk voor Moederdag en nu ook Vaderdag.

Behalve boeken en cadeaukaarten blijven ook andere traditionele vaderdagcadeaus als luchtjes het goed doen. Scheerapparaten zijn ook populair, met name een bepaald model van Philips.

Tenslotte is de smartwatch een gewild geschenk. De modellen van allerlei merken werden aanzienlijk beter verkocht.

Meer uit Financieel

China koopt meer soja van VS en stelt exportbeperkingen uit

KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - China gaat de komende jaren naar verwachting weer "aanzienlijke hoeveelheden" Amerikaanse soja kopen. Dat zei de Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent zondag na twee dagen van handelsbesprekingen in Maleisië. Bovendien voorziet hij dat China de exportbeperkingen voor zeldzame aardmetalen met een jaar zal uitstellen.

3 uur geleden
Geely wil sterk groeien in het VK en overweegt lokale productie

LONDEN (ANP) - Het Chinese autoconcern Geely heeft ambitieuze groeiplannen voor het Verenigd Koninkrijk. De fabrikant wil daar jaarlijks 100.000 elektrische auto's gaan verkopen en overweegt lokale productie, zegt Michael Yang, hoofd van de Britse tak van Geely, tegen de Financial Times. Daarmee willen de Chinezen de strijd aangaan met Tesla en BYD op Europa's op een na grootste markt voor elektrische voertuigen.

4 uur geleden
Filipijns staalbedrijf gevraagd radioactieve stof te begraven

MANILA (ANP/BLOOMBERG) - Het Filipijnse staalbedrijf SteelAsia Manufacturing is door overheidsinstituut Philippine Nuclear Research Institute (PNRI) opgedragen om 23 vrachtcontainers met radioactief afval te begraven, meldt het bedrijf. Het concern benadrukt dat de containers niet afkomstig zijn van SteelAsia en waarschuwt dat het begraven "mogelijk gevaarlijk is voor de gemeenschap en andere bedrijven in het industriële gebied". Volgens PNRI is SteelAsia wel de bron, samen met nog een ander bedrijf.

6 uur geleden
Trump sluit handelsdeal met Maleisische premier

KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump en de Maleisische premier Anwar Ibrahim hebben zondag een handelsovereenkomst en een deal over zeldzame aardmetalen gesloten. Volgens de Amerikaanse handelsvertegenwoordiger Jamieson Greer gaat Maleisië zijn invoerheffingen en andere handelsbarrières aanpassen.

8 uur geleden
Trump verhoogt importheffing Canada met tien procent

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft 10 procent extra importheffingen voor Canada aangekondigd om wat hij "ernstige verkeerde voorstelling van de feiten" door Canada noemt.

16 uur geleden
Trump verhoogt importheffing Canada met tien procent

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft 10 procent extra importheffingen voor Canada aangekondigd om wat hij "ernstige verkeerde voorstelling van de feiten" door Canada noemt.

19 uur geleden
Grote bank in Iran valt om na jaren van problemen

TEHERAN (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Ayandeh Bank, een van de grotere banken in Iran, is omgevallen. Volgens Iraanse media zijn de bezittingen overgenomen door branchegenoot Melli Bank, die in handen is van de overheid. De bank kampte al langer met problemen, waaronder leningen die niet werden terugbetaald.

1 dag geleden