Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bol loopt in Lausanne eerste 400 meter horden na Spelen

Bol loopt in Lausanne eerste 400 meter horden na Spelen

LAUSANNE (ANP) - Femke Bol loopt op donderdag 22 augustus haar eerste wedstrijd na de Olympische Spelen van Parijs. De winnares van olympisch goud, zilver en brons komt in de Diamond League van Lausanne uit op de 400 meter horden, Op dat onderdeel heeft ze in de toonaangevende wedstrijdreeks al 21 wedstrijden op rij gewonnen.

De laatste keer was in Londen, vlak voor de Spelen. Op de Spelen van Parijs won ze goud met het estafetteteam op de 4x400 meter gemengd, zilver met de estafettevrouwen op de 4x400 meter en brons op de 400 meter horden. In de finale van haar favoriete nummer liep ze zich stuk op de Amerikaanse vedette Sydney McLaughlin-Levrone, die naar het goud liep in een wereldrecord van 50,37 seconden. Bol bleef achter met brons.

Er komen meer Nederlandse olympiërs aan de start in Lausanne. Nadine Visser, vierde in de olympische finale, start op de 100 meter horden. Stefan Nillessen loopt de 1500 meter, de afstand waarop hij als negende finishte in de olympische finale. Jessica Schilder neemt deel aan het kogelstoten, het nummer waarop de Europees kampioene zesde werd op de Spelen.

Meer uit Sport

Zitskiër De Langen wint zilveren medaille op de reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.

19 minuten geleden
Skiër Odermatt wint wereldbeker voor vijfde keer op rij

COURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.

1 uur geleden
Snowboardster Bunschoten-Vos pakt zilver op Paralympics

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.

3 uur geleden
Zitskiër Kampschreur na twee keer goud onderuit op reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.

4 uur geleden
Tennisster Hartono (29) beëindigt carrière

MEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.

4 uur geleden
Verstappen ontevreden na kwalificatie sprintrace en training

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.

4 uur geleden
Russell op poleposition in sprintrace China, Verstappen achtste

SHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.

6 uur geleden