Bokslegende Mayweather kondigt rentree in de ring aan
TOKIO (ANP) - Bokslegende Floyd Mayweather zal zijn rentree in de ring maken. De 43-jarige Amerikaan komt op 28 februari in actie tijdens een vechtspektakel in Tokio onder de naam 'Mega 2021'. Tegen wie de ongeslagen prof bokst, is nog niet bekend.
Mayweather stond in december 2018 voor het laatst in de ring. Hij versloeg in de Japanse stad Saitama in een lucratieve demonstratiepartij kickbokser Tenshin Nasukawa.
De Amerikaan, die in vijftig duels als profbokser ongeslagen bleef en titels pakte in vijf verschillende gewichtsklassen, heeft in zijn rijke carrière al meer dan een miljard verdiend met zijn sport. 'Money' won in 2017 het prestigegevecht in Las Vegas met de Ierse kooivechter Conor McGregor. In 2015 versloeg hij de Filipijn Manny Pacquiao in een zogenoemd 'Gevecht van de Eeuw'. Hij verdiende naar verluidt 300 miljoen dollar met die partij.
Mayweather had zijn rentree vorige week in een video op Instagram al min of meer aangekondigd. "Tokio, Japan, ik kom terug in 2021. Ik weet dat de Olympische Spelen in Tokio zijn, maar ik, Floyd 'Money' Mayweather, kom iets groots doen in de Tokyo Dome..."
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
16 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
20 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden