Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boksheld Pacquiao (42) verliest in Las Vegas

Boksheld Pacquiao (42) verliest in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP) - De Filipijnse boksheld Manny Pacquiao is er niet in geslaagd de Cubaan Yordenis Ugás te onttronen als WBA-kampioen bij de weltergewichten. Hij verloor het duel voor ruim 17.000 toeschouwers in de T-Mobile Arena in Las Vegas op punten (115-113 116-112 116-112).

Voor de 42-jarige Pacquiao was het zijn terugkeer in de ring na twee jaar afwezigheid. Mogelijk neemt hij nu definitief afscheid van de bokssport. "Ik weet het nog niet", antwoordde hij na afloop op de vraag wat zijn toekomstplannen zijn.

Pacquiao is sinds 2016 senator in zijn thuisland en wordt genoemd als mogelijke kandidaat voor de presidentsverkiezingen in mei 2022. De Filipijn is met wereldtitels in acht verschillende gewichtsklassen, een unicum, een levende legende. 'Pac-Man' verloor in Las Vegas voor de achtste keer in zijn carrière. Hij won 62 duels en twee gevechten eindigden onbeslist.

De 35-jarige Ugás is WBA-titelhouder sinds september 2020. Hij aast op de wereldtitels van de IBF en WBC. Daarvoor moet hij de Amerikaan Errol Spence, de kampioen bij deze twee bonden, verslaan.

Meer uit Sport

Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

14 minuten geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

1 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

3 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime geeft op met kramp bij Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).

4 uur geleden
De Jong niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.

10 uur geleden
Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

21 uur geleden
Nederlands podium bij 500 meter vrouwen op EK shorttrack

TILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.

22 uur geleden