Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bokser Tyson nu in november tegen Jones junior

Bokser Tyson nu in november tegen Jones junior

LOS ANGELES (ANP/DPA) - Bokser Mike Tyson staat pas op 28 november in de ring tegen Roy Jones junior. De 54-jarige voormalig wereldkampioen in het zwaargewicht heeft de wedstrijd laten verplaatsen omdat er tegen die tijd mogelijk meer toeschouwers welkom zijn. Aanvankelijk zouden beide boksers elkaar op 12 september al treffen in Los Angeles.

Tyson stopte in 2005 met professioneel boksen maar geldt als een van de beste vuistvechters ooit. Hij had de wereldtitels van de WBA, WBC en IBF in bezit en wist ze ook nog te prolongeren. Tyson zat ook jarenlang in de gevangenis vanwege verkrachting. Hij is inmiddels weer serieus in training. Jones jr. is eveneens meervoudig wereldkampioen, eerst in het licht zwaargewicht en later ook als zwaargewicht.

Dit voorjaar kwam naar buiten dat Tyson werkte aan een comeback. Hij zou terugkeren in de ring met zijn oude rivaal Evander Holyfield. Op social media circuleerden foto's van een affiche waarop de twee Amerikaanse ex-wereldkampioenen bij de zwaargewichten staan afgebeeld, met als datum 11 juli en Diriyah in Saudi-Arabië als plaats van handeling. Ook Holyfield kondigde op Twitter zijn rentree in de boksring al aan. De 'rematch' tegen Tyson heeft echter niet plaatsgevonden.

Meer uit Sport

Xandra Velzeboer boekt op 500 meter eerste zege in World Tour  

VANCOUVER (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft zondagavond bij de eerste wedstrijd in de World Tour in Vancouver goud veroverd op de 500 meter. De shorttrackster bleef de Canadese Courtney Sarault en Selma Poutsma voor.

8 minuten geleden
Verstappen miste de snelheid om voor zege in Austin te strijden

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen had in de Grote Prijs van de Verenigde Staten niet de snelheid om voor de zege te kunnen rijden. Dat zei de Red Bull-coureur in het interview na zijn derde plaats op het Circuit of The Americas in Austin, waar de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes de zege greep.

3 uur geleden
Antonelli met zege in Austin nog dichter bij titel, Verstappen 3e

AUSTIN (ANP) - Kimi Antonelli heeft met de zege in de Grote Prijs van de Verenigde Staten zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 voor het grijpen. De Italiaan bleef in zijn Mercedes de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari en Max Verstappen in de Red Bull voor en won met grote voorsprong zijn negende Grand Prix.

3 uur geleden
Griekspoor noemt ATP-titel in Brussel 'de lekkerste' van de vier

BRUSSEL (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (30) noemt zijn titel in Brussel "de lekkerste" van zijn vier eindzeges op ATP-toernooien. "Iedere titel heeft iets. In Pune won ik mijn eerste. Dat was bijzonder. Mijn tweede was in Den Bosch in eigen land. Ook bijzonder. Mijn zege op Mallorca was in een tijd dat ik op mijn best was. En nu win ik vanuit een heel moeilijke periode. Daarom is dit misschien wel de lekkerste."

6 uur geleden
Griekspoor wint met European Open in Brussel vierde titel

BRUSSEL (ANP) - Tallon Griekspoor heeft het tennistoernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 30-jarige tennisser versloeg de Duitser Jan-Lennard Struff (36) zondag in de finale van het European Open in drie sets: 4-6 6-3 6-4.

7 uur geleden
Dakar Rally in 2027 niet in Saudi-Arabië

BOULOGNE-BILLANCOURT (ANP) - De Dakar Rally vindt in 2027 niet plaats in Saudi-Arabië. Dat hebben de Franse organisator Amaury Sport Organisation (ASO) en de lokale Saudi Motorsport Company (SMC) zondag bekendgemaakt in een verklaring op de site van de auto- en motorrally. Die beslissing hebben de organisatoren genomen wegens "recente ontwikkelingen in de regio". Het evenement zou van 1 tot en met 15 januari 2027 in Saudi-Arabië plaatsvinden. De ASO zegt in de komende dagen de nieuwe locatie bekend te zullen maken.

10 uur geleden
Tennisster Rybakina verovert in Ningbo vierde titel van dit jaar

NINGBO (ANP) - Tennisster Elena Rybakina heeft haar topseizoen nog meer glans gegeven door het Ningbo Open te winnen. De nummer 1 van de wereld versloeg in de finale met overtuigende cijfers de Canadese Leylah Fernandez: 6-2 6-2. De Kazachse boekte in de Chinese stad al haar vierde toernooizege van het jaar.

13 uur geleden