Bokser Mayweather wil nu de beste trainer worden
LAS VEGAS (ANP) - Floyd Mayweather heeft weer een nieuw doel. De Amerikaanse oud-profbokser, die zijn hele carrière ongeslagen bleef, gaat zich richten op het trainen van jonge talenten. "Ik beloof je: ik zal een van de beste trainers ter wereld worden", schrijft Mayweather op Instagram.
De 43-jarige Amerikaan, die schatrijk werd in de ring en door velen wordt gezien als de beste bokser ooit, verloor onlangs zijn oom Roger. 'Uncle Roger' was jarenlang de trainer van Mayweather. Hij overleed vorige maand op 59-jarige leeftijd. "Ik wil de mensen om me heen nu op dezelfde manier helpen als hij bij mij heeft gedaan. In deze tijden, waarin we op onszelf zijn aangewezen vanwege het coronavirus, heb ik nagedacht over hoe ik het verschil kan maken in andermans leven en hoe ik mensen kan helpen om hun doelen te halen."
Mayweather publiceerde onlangs een filmpje waarin hij zijn zoon Koraun bokstraining gaf en hij heeft nu ook zijn 14-jarige neefje onder z'n hoede genomen. "Ik wil mijn bijdrage leveren aan de wereld en ervoor zorgen dat anderen hun potentie ook gaan delen met de rest van de wereld", aldus de bokser die de bijnaam 'Money' kreeg vanwege zijn royale inkomsten.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen na de 3000 meter ook de 5000 meter gewonnen. De 27-jarige schaatsster van Royal A-ware was in Thialf met 6.46,17 sneller dan Merel Conijn. Die reed met 6.48,13 de tweede tijd.
7 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Jasper Krommenhoek heeft op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen na de 5000 meter ook de 10 kilometer op zijn naam geschreven. De 22-jarige stayer van Reggeborgh was met een persoonlijk record van 12.38,75 sneller dan Wisse Slendebroek. De schaatser van Royal A-ware werd met 12.41,87 tweede.
1 uur geledenDUBLIN (ANP) - De Ierse oud-atlete Ciara Mageean is zondag op 34-jarige leeftijd overleden aan darmkanker. Dat is bekendgemaakt op het Instagram-account van de voormalig Europees kampioene op de 1500 meter.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Keniaan Elijah Saurey Kibet en de Oegandese Doreen Chesang hebben zondag de eerste editie van de marathon van Den Haag gewonnen. Kibet kwam na de klassieke afstand van 42,195 kilometer als eerste bij de aankomst op het Malieveld na 2.09.03 uur. Het was zijn debuut op de marathon. Een kwartier later finishte Chesang als snelste vrouw in 2.24.33, een persoonlijk record.
2 uur geledenLUSAIL (ANP) - Het Japanse team van Yamaha doet niet mee aan de twintigste Grand Prix in de MotoGP van het seizoen in Qatar. Het noemt de "veiligheidssituatie in het Midden-Oosten" zondag als reden om volgende week niet actief te zijn in Lusail.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Tennisster Diana Shnaider heeft zondag het WTA 500-toernooi van Tokio gewonnen. In de finale versloeg de 22-jarige Russin de Canadese Leylah Fernandez in drie sets: 6-4 5-7 6-2. Het is voor Shnaider de zesde WTA-titel in haar carrière en de eerste van dit jaar.
4 uur geledenSEPANG (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zondag de Grote Prijs van Maleisië gewonnen. De Spanjaard van Ducati bleef zijn landgenoten Pedro Acosta en zijn jongere broer Álex Márquez voor op het circuit van Sepang. Daarmee heeft Márquez een grote stap gezet richting zijn achtste wereldtitel in de MotoGP.
6 uur geleden