Bokser Mayweather wil nu de beste trainer worden
LAS VEGAS (ANP) - Floyd Mayweather heeft weer een nieuw doel. De Amerikaanse oud-profbokser, die zijn hele carrière ongeslagen bleef, gaat zich richten op het trainen van jonge talenten. "Ik beloof je: ik zal een van de beste trainers ter wereld worden", schrijft Mayweather op Instagram.
De 43-jarige Amerikaan, die schatrijk werd in de ring en door velen wordt gezien als de beste bokser ooit, verloor onlangs zijn oom Roger. 'Uncle Roger' was jarenlang de trainer van Mayweather. Hij overleed vorige maand op 59-jarige leeftijd. "Ik wil de mensen om me heen nu op dezelfde manier helpen als hij bij mij heeft gedaan. In deze tijden, waarin we op onszelf zijn aangewezen vanwege het coronavirus, heb ik nagedacht over hoe ik het verschil kan maken in andermans leven en hoe ik mensen kan helpen om hun doelen te halen."
Mayweather publiceerde onlangs een filmpje waarin hij zijn zoon Koraun bokstraining gaf en hij heeft nu ook zijn 14-jarige neefje onder z'n hoede genomen. "Ik wil mijn bijdrage leveren aan de wereld en ervoor zorgen dat anderen hun potentie ook gaan delen met de rest van de wereld", aldus de bokser die de bijnaam 'Money' kreeg vanwege zijn royale inkomsten.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
3 uur geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
6 uur geledenVAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
11 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
14 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
15 uur geleden