Bokser Fury heeft al nieuwe tegenstander voor WK-gevecht
LONDEN (ANP) - Een dag nadat hij zijn duel om de wereldtitel met landgenoot Antony Joshua had afgeblazen, heeft de Britse zwaargewicht Tyson Fury al een nieuwe tegenstander gevonden. Fury wil het nu opnemen tegen de Duitser Mahmoud Charr. Beide boksers zouden elkaar nu treffen op 3 december.
"Ik kijk ernaar uit om te vechten tegen een man die wil vechten en vuur en verlangen in zich heeft", schreef Fury (34) op Instagram, het sociale medium waarop de partij tegen Charr ook door de Keulenaar met Syrisch-Libanese roots werd bevestigd. Het gevecht zal in Manchester of Cardiff plaatsvinden.
Fury had al zijn pensioen aangekondigd, maar daagde eerder deze maand vrij onverwacht Joshua uit om te boksen om de wereldtitel bij de zwaargewichten bij de profbond WBC. Bij de 'Battle of Britain' zou 60 procent van de inkomsten naar Fury gaan en de resterende 40 procent naar Joshua. Die zou volgens Fury het voorgelegde contract niet op tijd hebben ondertekend waarna hij de partij afzegde.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.
21 minuten geledenLE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.
5 uur geledenL'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.
6 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
1 dag geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
1 dag geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
1 dag geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
1 dag geleden