Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boksduel om wereldtitel voor 1000 toeschouwers op Wembley

Boksduel om wereldtitel voor 1000 toeschouwers op Wembley

LONDEN (ANP/RTR) - De imposante Engelse voetbaltempel Wembley in Londen zal op 12 december tijdens het wereldtitelgevecht tussen de boksers Anthony Joshua en Koebrat Poelev toch niet helemaal leeg blijven. De organisatie van het duel in het zwaargewicht heeft toestemming gekregen om onder strikte veiligheidsvoorschriften duizend bezoekers toe te laten.

Het gevecht zou aanvankelijk in de 02 Arena in Londen plaatsvinden. Om logistieke redenen is echter besloten om de tweekamp naar Wembley te verplaatsen.

Joshua (31) en Poelev (39) zouden op 20 juni van dit jaar al tegen elkaar uitkomen. Dat gevecht moest echter worden uitgesteld vanwege de coronacrisis. Drie jaar geleden ging een onderling duel ook al niet door, omdat Poelev zich moest terugtrekken door een schouderblessure.

23 om 28 overwinningen

Joshua behaalde in zijn profcarrière tot dusver 23 overwinningen. Hij verloor alleen anderhalf jaar geleden van de Mexicaan Andy Ruiz. Poelev staat op 28 overwinningen en eveneens één nederlaag.

Voor Joshua is het zijn eerste optreden in eigen land in ruim twee jaar. Hij zet tegen de Bulgaarse uitdager zijn wereldtitels van de IBF, WBA, WBO en IBO op het spel.

Indien Joshua zijn gordels met succes verdedigt, wacht in het nieuwe jaar waarschijnlijk een lucratieve clash met zijn landgenoot Tyson Fury, de wereldkampioen van de WBC. Uit dat ultieme duel zou dan de onbetwiste wereldkampioen in het zwaargewicht naar voren moeten komen.

Meer uit Sport

Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

7 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

9 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

10 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

11 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

12 uur geleden
Broers Van 't Wout hopen op groei shorttrack na succes op Spelen

DEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.

13 uur geleden
Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

16 uur geleden