Boksarbiter van beroemd bijtgevecht Tyson overleden
RENO (ANP) - De beroemde boksarbiter Mills Lane is op 85-jarige leeftijd overleden in zijn woonplaats Reno (Nevada). De Amerikaan was de scheidsrechter in het boksduel tussen Evander Holyfield en Mike Tyson in 1997, dat legendarisch werd doordat Tyson een stuk uit het oor beet van Holyfield. Lane greep in en diskwalificeerde Tyson.
Lane was enkele jaren daarvoor ook de arbiter bij de rentree van Tyson na zijn celstraf. De bokser won toen in Las Vegas van Peter McNeeley.
De scheidsrechter was ook een gerespecteerd officier van justitie en rechter in de staat Nevada. Het gerechtsgebouw in Reno draagt zijn naam. Lane kreeg ook bekendheid door het tv-programma 'Judge Mills Lane'. In 2002 werd hij getroffen door een beroerte. Sinds 2013 is hij opgenomen in de Boxing Hall of Fame van Nevada.
Meer uit Sport
BIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar trok na zijn vierde plaats op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham een duidelijke conclusie. "Het was mijn droom om een van de big boys te worden in de meerkamp en na vanavond durf ik te stellen dat ik een van de big boys ben", zei hij na afloop in het Alexander Stadium.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Discuswerpers Shaquille Emanuelson en Ruben Rolvink hebben zich niet in de strijd om de medailles kunnen mengen op de EK atletiek in Birmingham. De twee Nederlanders presteerden wel naar behoren in de finale. Emanuelson eindigde als vijfde met een afstand van 67,97 meter, Rolvink werd zevende met 65,45.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar heeft net naast de bronzen medaille gegrepen op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige meerkamper uit Heerhugowaard liep voor wat hij waard was op de afsluitende 1500 meter, maar hij maakte te weinig goed om de Noor Sander Skotheim van het brons af te houden. Tesselaar eindigde als vierde in een persoonlijk record van 8378 punten.
7 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Marrit Steenbergen heeft op de 200 meter vrije slag het zilver veroverd op de EK zwemmen. De 26-jarige Friezin pakte haar vierde medaille op dit toernooi in het Olympic Aquatic Centre van Parijs.
9 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Caspar Corbeau heeft op de EK zwemmen van Parijs zilver gewonnen op de 200 meter schoolslag. Met zijn 2.07,70 liet de 25-jarige Amerikaanse Nederlander opnieuw zien dat hij tot de wereldtop behoort. Corbeau won op de Olympische Spelen van 2024 en de WK van vorig jaar al brons op zijn favoriete nummer.
9 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemsters Marrit Steenbergen en Tessa Giele hebben geen EK-medaille weten te veroveren op de 50 meter rugslag. Steenbergen (26) zwom in de finale in het Olympic Aquatic Centre van Parijs de vierde tijd (27,16), Giele de zesde (27,26). De 19-jarige Italiaanse Sara Curtis pakte het goud. Ze verbeterde haar wereldrecord dat ze woensdag zwom (26,56).
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar bezet na acht onderdelen de derde plaats op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham en doet nog volop mee om de medailles. Hij is ook hard op weg naar een dik persoonlijk puntenrecord.
11 uur geleden