Boete voor Wittek en Manhoef na vechtpartij op training Vitesse
ARNHEM (ANP) - Vitesse-spelers Maximilian Wittek en Million Manhoef hebben dinsdag op de training met elkaar gevochten. Beide voetballers hebben van trainer Phillip Cocu een boete gekregen.
"Ze zijn van het trainingsveld gestuurd en in de kleedkamer hebben ze het snel weer goedgemaakt met elkaar. Daarmee was de kou ook meteen weer uit de lucht", aldus een woordvoerder van de club, die berichtgeving van De Gelderlander over het incident bevestigde.
Linksback Wittek (27) en aanvaller Manhoef (21) mogen zich donderdag weer op het trainingsveld melden. Woensdag heeft de selectie een rustdag. Jeugdinternational Manhoef is de topscorer van Vitesse in de Eredivisie met zes doelpunten.
Onrustig
Het is al enige tijd onrustig in Arnhem, onder meer omdat de club lange tijd geen overeenstemming kon bereiken met de eigenaar van het Gelredome over de huursom voor het stadion. Daardoor kwam de proflicentie in gevaar. Bovendien kwam vorige week, via The Guardian, naar buiten dat voormalig Chelsea-eigenaar Roman Abramovitsj de club mogelijk in het geheim zou hebben gefinancierd.
Vitesse is de nummer 14 van de Eredivisie met evenveel punten (24) als Excelsior, dat op de zestiende plaats in de degradatiezone staat. Zaterdagavond neemt Vitesse het thuis op tegen Go Ahead Eagles.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
7 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
10 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
12 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
15 uur geleden