Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boete voor Wittek en Manhoef na vechtpartij op training Vitesse

Boete voor Wittek en Manhoef na vechtpartij op training Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse-spelers Maximilian Wittek en Million Manhoef hebben dinsdag op de training met elkaar gevochten. Beide voetballers hebben van trainer Phillip Cocu een boete gekregen.

"Ze zijn van het trainingsveld gestuurd en in de kleedkamer hebben ze het snel weer goedgemaakt met elkaar. Daarmee was de kou ook meteen weer uit de lucht", aldus een woordvoerder van de club, die berichtgeving van De Gelderlander over het incident bevestigde.

Linksback Wittek (27) en aanvaller Manhoef (21) mogen zich donderdag weer op het trainingsveld melden. Woensdag heeft de selectie een rustdag. Jeugdinternational Manhoef is de topscorer van Vitesse in de Eredivisie met zes doelpunten.

Onrustig

Het is al enige tijd onrustig in Arnhem, onder meer omdat de club lange tijd geen overeenstemming kon bereiken met de eigenaar van het Gelredome over de huursom voor het stadion. Daardoor kwam de proflicentie in gevaar. Bovendien kwam vorige week, via The Guardian, naar buiten dat voormalig Chelsea-eigenaar Roman Abramovitsj de club mogelijk in het geheim zou hebben gefinancierd.

Vitesse is de nummer 14 van de Eredivisie met evenveel punten (24) als Excelsior, dat op de zestiende plaats in de degradatiezone staat. Zaterdagavond neemt Vitesse het thuis op tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Franse voetbalsters kloppen Polen in WK-kwalificatiepoule Oranje

GDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.

29 minuten geleden
Oranje traint in Amerikaanse hitte

ORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.

1 uur geleden
Lamine Yamal verkozen tot beste speler van seizoen in Spanje

BARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.

2 uur geleden
FIFA geeft clubs zeker 5000 dollar per dag per speler tijdens WK

ZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.

2 uur geleden
Oranje traint voor het eerst met complete WK-selectie in Amerika

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

2 uur geleden
Verdediger Offerhaus verruilt Telstar voor FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.

3 uur geleden
Dijkhuizen nieuwe hoofdtrainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.

4 uur geleden