Boete voor Wittek en Manhoef na vechtpartij op training Vitesse
ARNHEM (ANP) - Vitesse-spelers Maximilian Wittek en Million Manhoef hebben dinsdag op de training met elkaar gevochten. Beide voetballers hebben van trainer Phillip Cocu een boete gekregen.
"Ze zijn van het trainingsveld gestuurd en in de kleedkamer hebben ze het snel weer goedgemaakt met elkaar. Daarmee was de kou ook meteen weer uit de lucht", aldus een woordvoerder van de club, die berichtgeving van De Gelderlander over het incident bevestigde.
Linksback Wittek (27) en aanvaller Manhoef (21) mogen zich donderdag weer op het trainingsveld melden. Woensdag heeft de selectie een rustdag. Jeugdinternational Manhoef is de topscorer van Vitesse in de Eredivisie met zes doelpunten.
Onrustig
Het is al enige tijd onrustig in Arnhem, onder meer omdat de club lange tijd geen overeenstemming kon bereiken met de eigenaar van het Gelredome over de huursom voor het stadion. Daardoor kwam de proflicentie in gevaar. Bovendien kwam vorige week, via The Guardian, naar buiten dat voormalig Chelsea-eigenaar Roman Abramovitsj de club mogelijk in het geheim zou hebben gefinancierd.
Vitesse is de nummer 14 van de Eredivisie met evenveel punten (24) als Excelsior, dat op de zestiende plaats in de degradatiezone staat. Zaterdagavond neemt Vitesse het thuis op tegen Go Ahead Eagles.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.
43 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.
53 minuten geledenMADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Luís Suárez staat open voor een rentree in het Uruguayaanse voetbalelftal en daarmee deelname aan het WK voetbal. "Ik zou nooit nee zeggen tegen het nationale team als ze me nodig hebben, zeker niet met een WK in aantocht", citeerde persbureau EFE de 39-jarige aanvaller, die in september 2024 na 143 interlands en 69 doelpunten afscheid nam van het nationale elftal. Suárez speelde in zijn carrière bij onder meer FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona en is nu actief bij het Amerikaanse Inter Miami.
5 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi vindt dat Neymar met Brazilië mee moet naar het WK voetbal. "We willen de beste spelers erbij hebben en Neymar, ongeacht zijn vorm, zal daar altijd bij horen," zei Messi in het programma Lo del Pollo. "Het zou fantastisch zijn om hem op het WK te zien, gezien wat hij betekent voor Brazilië en voor het voetbal."
5 uur geleden