Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boete voor feestende Nederlandse profvoetballer Becker

Boete voor feestende Nederlandse profvoetballer Becker

BERLIJN (ANP/DPA) - De Nederlandse profvoetballer Sheraldo Becker van 1. FC Union Berlin heeft samen met zijn teamgenoot Christopher Trimmel een boete gekregen voor het overtreden van de coronaregels. Volgens de Duitse voetballiga (DFL) had het duo duidelijk het gezondheids- en veiligheidsprotocol geschonden na de gewonnen competitiewedstrijd dinsdag tegen SC Paderborn (1-0). Hun club kreeg eveneens een financiële sanctie wegens "organisatorische fouten".

Union Berlin verzekerde zich tegen degradant Paderborn van behoud in de Bundesliga. Daarna vierden sommige spelers een feestje met supporters waarbij de veilige afstand niet in acht werd genomen. Op social media verschenen beelden van het vrolijke gezelschap waarna de DFL besloot in te grijpen.

Becker en Trimmel mogen zich pas weer bij de spelersgroep van de Berlijnse club voegen als ze twee keer negatief hebben getest op het coronavirus. De Nederlandse aanvaller is aan zijn eerste seizoen bezig in de Bundesliga. De 25-jarige Amsterdammer speelde eerder voor Jong Ajax, PEC Zwolle en ADO Den Haag.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

18 minuten geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

1 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

1 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

1 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

4 uur geleden
Ajax speelt met speciale shirts voor Nouri Foundation

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.

4 uur geleden
Barcelona viert terugkeer in Camp Nou met ruime zege

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.

4 uur geleden