Boete voor feestende Nederlandse profvoetballer Becker
BERLIJN (ANP/DPA) - De Nederlandse profvoetballer Sheraldo Becker van 1. FC Union Berlin heeft samen met zijn teamgenoot Christopher Trimmel een boete gekregen voor het overtreden van de coronaregels. Volgens de Duitse voetballiga (DFL) had het duo duidelijk het gezondheids- en veiligheidsprotocol geschonden na de gewonnen competitiewedstrijd dinsdag tegen SC Paderborn (1-0). Hun club kreeg eveneens een financiële sanctie wegens "organisatorische fouten".
Union Berlin verzekerde zich tegen degradant Paderborn van behoud in de Bundesliga. Daarna vierden sommige spelers een feestje met supporters waarbij de veilige afstand niet in acht werd genomen. Op social media verschenen beelden van het vrolijke gezelschap waarna de DFL besloot in te grijpen.
Becker en Trimmel mogen zich pas weer bij de spelersgroep van de Berlijnse club voegen als ze twee keer negatief hebben getest op het coronavirus. De Nederlandse aanvaller is aan zijn eerste seizoen bezig in de Bundesliga. De 25-jarige Amsterdammer speelde eerder voor Jong Ajax, PEC Zwolle en ADO Den Haag.
Meer uit Voetbal
GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
18 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
4 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
11 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
12 uur geleden