Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boete van 7500 euro voor Feyenoord voor vuurwerk bij Klassieker

Boete van 7500 euro voor Feyenoord voor vuurwerk bij Klassieker

ZEIST (ANP) - Feyenoord moet een geldboete van 7500 euro betalen voor het vuurwerk dat fans afstaken in de Klassieker tegen Ajax op 22 januari. Dat heeft de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bepaald. Volgens de aanklager ging het om het afsteken van 'een niet geringe hoeveelheid vuurwerk'.

Dit duel in de Kuip eindigde in 1-1. Er hingen toen al netten in het stadion om te voorkomen dat fans objecten naar het veld zouden gooien. Dat was ook het geval in de tweede Klassieker van dit seizoen, vorige week in de halve finales van de KNVB-beker. Toen hingen echter niet overal netten. Bij dit duel werd ook vuurwerk afgestoken en vanaf de kant zonder de netten werd een voorwerp gegooid naar Ajacied Davy Klaassen, vermoedelijk een aansteker. Hij liep daarbij een wond op aan zijn hoofd. De wedstrijd werd tijdelijk gestaakt.

Naast Feyenoord kreeg ook Roda JC een boete van 3750 euro, waarvan 1875 voorwaardelijk, omdat fans vuurwerk afstaken bij de wedstrijd tegen PEC Zwolle in januari.

Meer uit Voetbal

Koploper Paris Saint-Germain verspeelt punten tegen Strasbourg

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.

12 uur geleden
Spaanse voetballers raken uit protest bal niet aan bij aftrap

MADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.

12 uur geleden
Doekhi leidt Union met twee treffers langs Mönchengladbach

BERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.

12 uur geleden
ADO wint ook van FC Dordrecht en gaat aan kop in eerste divisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.

13 uur geleden
Hateboer verruilt Stade Rennes op huurbasis voor Olympique Lyon

LYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.

15 uur geleden
Spitsen Pepi en Boadu keren terug in selectie van PSV

EINDHOVEN (ANP) - De aanvallers Ricardo Pepi en Myron Boadu keren terug in de selectie van PSV. Dat heeft PSV-coach Peter Bosz bij de persconferentie in aanloop naar het competitieduel tussen PSV en Go Ahead Eagles op zaterdagavond bevestigd.

17 uur geleden
FC Barcelona-trainer Flick baalt van competitieduel in de VS

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona vindt het maar niets dat de competitiewedstrijd tegen Villarreal op 20 december in Miami in de Verenigde Staten wordt gespeeld. "Ik begrijp waarom de spelers niet blij zijn. Ik ben ook niet blij", zei de Duitse coach vrijdag op een persconferentie, voorafgaand aan het thuisduel met Girona van zaterdag.

17 uur geleden