Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boete van 7500 euro voor Feyenoord voor vuurwerk bij Klassieker

Boete van 7500 euro voor Feyenoord voor vuurwerk bij Klassieker

ZEIST (ANP) - Feyenoord moet een geldboete van 7500 euro betalen voor het vuurwerk dat fans afstaken in de Klassieker tegen Ajax op 22 januari. Dat heeft de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bepaald. Volgens de aanklager ging het om het afsteken van 'een niet geringe hoeveelheid vuurwerk'.

Dit duel in de Kuip eindigde in 1-1. Er hingen toen al netten in het stadion om te voorkomen dat fans objecten naar het veld zouden gooien. Dat was ook het geval in de tweede Klassieker van dit seizoen, vorige week in de halve finales van de KNVB-beker. Toen hingen echter niet overal netten. Bij dit duel werd ook vuurwerk afgestoken en vanaf de kant zonder de netten werd een voorwerp gegooid naar Ajacied Davy Klaassen, vermoedelijk een aansteker. Hij liep daarbij een wond op aan zijn hoofd. De wedstrijd werd tijdelijk gestaakt.

Naast Feyenoord kreeg ook Roda JC een boete van 3750 euro, waarvan 1875 voorwaardelijk, omdat fans vuurwerk afstaken bij de wedstrijd tegen PEC Zwolle in januari.

Meer uit Voetbal

Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

26 minuten geleden
Voetbalsters Lyon naar Champions League-finale na zege op Arsenal

LYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.

27 minuten geleden
Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

2 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

19 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

22 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

23 uur geleden