Boete Bayern-speler Boateng wegens uitstapje zonder toestemming
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Verdediger Jérôme Boateng (31) van Bayern München moet een flinke geldboete betalen voor een uitstapje waarvoor hij geen toestemming van de clubleiding had gevraagd. De Duitse oud-international verliet dinsdag zijn woonplaats en overtrad daarmee de regels van Bayern en van de Beierse autoriteiten om zoveel mogelijk thuis te blijven vanwege de coronacrisis.
"Als speler van Bayern heb je een voorbeeldfunctie", liet de Duitse recordkampioen weten. Over de hoogte van de boete deed Bayern geen mededelingen. Het geldbedrag komt in elk geval ten goede aan een aantal regionale ziekenhuizen.
Het illegale tripje van Boateng lekte eerder op woensdag uit via de Duitse krant Bild. Het boulevardblad wist te melden dat hij dinsdag met de schrik van vrijgekomen tijdens een ongeval met zijn auto. Boateng belandde op de A9 in de buurt van het Duitse Selbitz met zijn Mercedes in een slip en schoot van de rijbaan. Hij bleef 'hangen' op de vangrail. Boateng bleef ongedeerd, maar de schade aan zijn dure auto was aanzienlijk. Daar kwam een dag later ook nog een forse geldboete van zijn werkgever bij.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
5 minuten geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
5 minuten geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
5 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
34 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
35 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.
52 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.
2 uur geleden