Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boete basketbalvedette Harden voor overtreden coronaregels

Boete basketbalvedette Harden voor overtreden coronaregels

HOUSTON (ANP) - Basketbalvedette James Harden van Houston Rockets heeft een boete van 50.000 dollar (ruim 40.000 euro) gekregen voor het overtreden van de coronaregels. Een video waarop de topschutter van de Texaanse NBA-ploeg op een drukbezocht feestje te zien is zonder mondkapje op, leidde tot de straf van de NBA. Het is spelers verboden naar bars of nachtclubs te gaan en naar bijeenkomsten waar meer dan vijftien mensen samenkomen.

Harden zou met de Rockets woensdagavond (plaatselijke tijd) aantreden tegen Oklahoma City Thunder, maar die wedstrijd werd uitgesteld na een reeks van besmettingen met het coronavirus bij de ploeg uit Houston. Er waren daardoor te weinig spelers beschikbaar bij de Rockets om de wedstrijd door te laten gaan volgens de veiligheidsprotocollen van de NBA.

Harden gaf toe dat hij op een feestje was, maar ontkende dat de beelden waren gefilmd in een nachtclub, zoals Amerikaanse media beweerden. "Ik was aanwezig op een feestje van mijn vriendin (niet in een stripclub) om haar mijn liefde te tonen. Zij wordt chef en brengt haar werknemers succes", liet Harden weten op Instagram. "Het is elke dag wel wat. Maar hoe vaak mensen ook proberen mijn naam door het slijk te halen, het zal ze niet lukken. De waarheid komt altijd boven."

Meer uit Sport

Bezzecchi wint in Indonesië, Martín neemt leiding in MotoGP

MANDALIKA (ANP) - Marco Bezzecchi heeft de Grote Prijs van Indonesië gewonnen. De 27-jarige Italiaan kwam als eerste over de finish op het stratencircuit van Mandalika op Lombok.

3 uur geleden
Kipchoge (41) wint marathon van Melbourne in parcoursrecord

MELBOURNE (ANP) - Eliud Kipchoge heeft de marathon van Melbourne gewonnen. De tweevoudig olympisch kampioen uit Kenia finishte in een parcoursrecord (2.09.10).

4 uur geleden
Verstappen verovert poleposition voor Grote Prijs van Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf poleposition in de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen was in de kwalificatie op het stratencircuit van Marina Bay met een rondje van 1.31,373 de snelste. Hij was een fractie sneller dan Ferrari-coureur Charles Leclerc uit Monaco en diens Britse teamgenoot Lewis Hamilton.

21 uur geleden
Tennisser Alcaraz eenvoudig naar derde ronde in Shanghai

SHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.

22 uur geleden
Ook Spijkers uitgeschakeld, judoka's verlaten WK zonder medaille

BAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.

1 dag geleden
Verstappen wil de GP winnen in Singapore, niet de sprintrace

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."

1 dag geleden
Verstappen wint sprintrace in Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.

1 dag geleden