Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boete basketbalvedette Harden voor overtreden coronaregels

Boete basketbalvedette Harden voor overtreden coronaregels

HOUSTON (ANP) - Basketbalvedette James Harden van Houston Rockets heeft een boete van 50.000 dollar (ruim 40.000 euro) gekregen voor het overtreden van de coronaregels. Een video waarop de topschutter van de Texaanse NBA-ploeg op een drukbezocht feestje te zien is zonder mondkapje op, leidde tot de straf van de NBA. Het is spelers verboden naar bars of nachtclubs te gaan en naar bijeenkomsten waar meer dan vijftien mensen samenkomen.

Harden zou met de Rockets woensdagavond (plaatselijke tijd) aantreden tegen Oklahoma City Thunder, maar die wedstrijd werd uitgesteld na een reeks van besmettingen met het coronavirus bij de ploeg uit Houston. Er waren daardoor te weinig spelers beschikbaar bij de Rockets om de wedstrijd door te laten gaan volgens de veiligheidsprotocollen van de NBA.

Harden gaf toe dat hij op een feestje was, maar ontkende dat de beelden waren gefilmd in een nachtclub, zoals Amerikaanse media beweerden. "Ik was aanwezig op een feestje van mijn vriendin (niet in een stripclub) om haar mijn liefde te tonen. Zij wordt chef en brengt haar werknemers succes", liet Harden weten op Instagram. "Het is elke dag wel wat. Maar hoe vaak mensen ook proberen mijn naam door het slijk te halen, het zal ze niet lukken. De waarheid komt altijd boven."

Meer uit Sport

Tennisser De Jong verliest in Davis Cup van mondiale nummer 465

BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.

8 minuten geleden
Veldrijdster Van Alphen wint ternauwernood Superprestige

MIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.

9 minuten geleden
Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

1 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.

1 uur geleden
Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

2 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

3 uur geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

4 uur geleden