Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boeren zorgen voor file op de A2

Boeren zorgen voor file op de A2

WAARDENBURG (ANP) - Actievoerende boeren met tractoren zorgen maandag voor een file op de A2 richting Den Bosch en Utrecht. De boeren gingen eerst op weg naar Den Bosch. Het verkeer kwam daardoor tussen Beesd en Zaltbommel vast te staan. Maar de boeren zijn inmiddels bij Den Bosch gekeerd en zorgen nu ook voor oponthoud in de richting van Utrecht.

Volgens de ANWB staat er aan beide kanten van de A2 zo'n 6 kilometer file. Richting Den Bosch is de vertraging een half uur en richting Utrecht een kwartier.

De boeren voeren actie omdat ze het niet eens zijn met het veevoerbeleid van minister Carola Schouten van Landbouw. Ze moeten het eiwitgehalte in het veevoer verlagen, maar volgens de boeren is dat niet goed voor de dieren.

Meer uit Binnenland

OM begonnen aan acht uur durend betoog in Stint-zaak

DEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie verwacht acht uur nodig te hebben voor het requisitoir in de Stint-zaak. Twee officieren van justitie zijn maandagochtend in de rechtbank in Den Bosch begonnen aan de voordracht, die is opgeknipt in vier blokken van telkens twee uur. Aan het einde van de vierde zittingsdag horen de Stint-ondernemers de strafeisen.

10 minuten geleden
Datacenters gebruiken evenveel stroom als 2 miljoen woningen

DEN HAAG (ANP) - De datacenters in Nederland gebruiken steeds meer elektriciteit. Het verbruik is vorig jaar toegenomen naar bijna 5100 gigawattuur. Volgens statistiekbureau CBS staat dat gelijk aan het stroomgebruik van bijna 2 miljoen woningen. Cijfers voor dit jaar zijn nog niet bekend.

3 uur geleden
22 arrestaties bij protest tegen Israëlische zanger Concertgebouw

AMSTERDAM (ANP) - Tijdens het protest bij het Concertgebouw in Amsterdam tegen het optreden van de Israëlische voorzanger Shai Abrahmson zijn 22 demonstranten aangehouden, meldt de politie. Een agent raakte lichtgewond toen de politie moest ingrijpen.

8 uur geleden
Demonstratie tegen Israëlische zanger bij Concertgebouw voorbij

AMSTERDAM (ANP) - De demonstratie tegen het optreden van de Israëlische zanger Shai Abramson in het Concertgebouw is afgelopen. De laatste pro-Palestijnse actievoerders verlieten het Museumplein rond 21.30 uur, zag een ANP-verslaggever. Het aantal demonstranten was kort daarvoor snel afgenomen van enkele honderden tot enkele tientallen demonstranten.

12 uur geleden
Rookbommen afgestoken bij protesten rond Concertgebouw

AMSTERDAM (ANP) - Pro-Palestijnse demonstranten hebben rode en groene rookbommen afgestoken tussen het Museumplein en het Concertgebouw, waar de omstreden Israëlische voorzanger Shai Abramson zondagavond optreedt bij besloten chanoekavieringen. ANP-verslaggevers zien dat de politie massaal aanwezig is.

14 uur geleden
Joran van der Sloot medisch behandeld na mogelijke suïcidepoging

LIMA (ANP) - De voor moord en drugssmokkel veroordeelde Nederlander Joran van der Sloot is medisch behandeld nadat hij vrijdag zwaargewond zou zijn aangetroffen in zijn cel in de Peruaanse gevangenis waar hij zijn straf uitzit. Dat meldt het Peruaanse ministerie van Justitie en Mensenrechten in een verklaring. Volgens de krant La República zou hij een zelfmoordpoging hebben gedaan.

15 uur geleden
Gewonde kinderen Moergestel buiten levensgevaar

MOERGESTEL (ANP) - De twee kinderen die zaterdagavond zwaargewond in een woning in Moergestel werden aangetroffen, zijn buiten levensgevaar. Dat meldt de politie.

15 uur geleden