Boek over Nouri direct op nummer 1 van Bestsellerlijst
DEN HAAG (ANP) - Het boek 'Abdelhak Nouri: een onvervulde droom' van Khalid Kasem heeft een week nadat het is verschenen de koppositie behaald van de Bestseller top 10. Het verhaal over Nouri wist de dominantie van schrijfster Lucinda Riley in de boekenlijst te doorbreken.
Auteur Kasem volgde, als vertrouwenspersoon en belangenbehartiger, de familie en vrienden van dichtbij. "Het is het verhaal van Abdelhak als voetballer en als mens, en tevens een verhaal over het ongeluk en de nasleep ervan, over de band met Ajax, over verdriet, hoop, geloof en verbinding in tijden van tegenslag", aldus uitgeverij Lebowski.
Ajacied Nouri zakte op 8 juli 2017 tijdens een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen in elkaar. Niet veel later werd duidelijk dat hij een hartstilstand heeft gehad met ernstige hersenschade tot gevolg.
Onder anderen Steven Bergwijn, Donny van de Beek en Frenkie de Jong komen in het boek aan het woord. Zij waren vorige week ook aanwezig bij een speciale avond van De Wereld Draait Door, die in het teken stond van Nouri.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - Het belooft komende week wisselvallig weer te worden met kans op natte sneeuw. Dat meldt Weeronline zondag. Vooral landinwaarts is er woensdag en donderdag kans op winterse neerslag.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Directeur van de Kindertelefoon Roline de Wilde is "geschokt" door het handelen van een ex-vrijwilliger, bevestigt ze na berichtgeving van Nieuwsuur. In 2020 wisselde de vrijwilliger tegen de regels contactgegevens uit met iemand van wie ze dacht dat het een kind was. Over het uit de hand gelopen contact dat hieruit ontstond, maakte onderzoeksprogramma Zembla onlangs de podcast Op zoek naar Marlotte.
22 minuten geledenALCÚDIA (ANP) - Een 53-jarige Nederlander is om het leven gekomen na een frontale botsing op een rotonde in Alcúdia op het Spaanse eiland Mallorca. De Nederlandse vrouw die bij hem in de auto zat raakte gewond. Drie vrouwen in het andere voertuig liepen lichte verwondingen op, aldus Spaanse media.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aan de steekpartij waardoor in de nacht van zaterdag op zondag in Eindhoven twee mensen gewond raakten, zou een ruzie tussen een groep van zo'n tien mensen vooraf zijn gegaan. Inmiddels zijn drie mensen aangehouden, meldt de politie zondag.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) zijn tot dusver 924 meldingen binnengekomen van schade na de aardbeving bij Zeerijp afgelopen vrijdag. Het gaat om meldingen die tot zondagochtend 11.00 uur zijn gedaan.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lhbti-belangenorganisatie COC wil meer duidelijkheid over een geweldsincident twee weken geleden bij een queer space in Venlo, aldus een woordvoerder. Een queer space is een plek waar mensen veilig kunnen samenkomen die zich als niet-heteroseksueel identificeren of die deze groep willen steunen.
4 uur geledenHOUTEN (ANP) - Enkele opklaringen zorgen ervoor dat het zondag- en maandagavond, ondanks de bewolking, toch mogelijk is om meteoren te spotten. Dat meldt Weeronline. Volgens het weerbureau hebben mensen in het zuiden, midden en oosten van het land maandagavond de meeste kans op een heldere hemel en daarmee het zien van vallende sterren.
4 uur geleden