Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bobsleeër De Bruin tiende op EK in viermansbob

Bobsleeër De Bruin tiende op EK in viermansbob

WINTERBERG (ANP) - De Nederlandse viermansbob van Ivo de Bruin is op de EK in Winterberg tiende geworden. De Bruin zat samen met Joost Dumas, Dennis Veenker en Janko Franjic in de slee. De Nederlandse bob gaf 1,72 seconden toe op de winnende slee van de Duitser Francesco Friedrich, die zijn erelijst compleet maakte.

De 30-jarige Friedrich had al olympisch goud in zowel de twee- als viermansbob in bezit. De elfvoudig wereldkampioen veroverde zaterdag in Winterberg ook voor de vierde keer de Europese titel in de tweemansbob. Europees goud in de viermansbob ontbrak echter nog op zijn erelijst. Friedrich bleef zondag met Alexander Schüller, Thorsten Margis en Candy Bauer in de slee de Oostenrijkse viersmansbob van Benjamin Maier over twee runs 0,76 seconde voor.

In de EK-wedstrijd voor de tweemansbob was De Bruin met Franjic als twaalfde geëindigd. Skeletonster Kimberley Bos werd vrijdag zesde in Winterberg.

Meer uit Sport

Australian Open keert in 2026 recordbedrag aan prijzengeld uit

MELBOURNE (ANP/DPA) - De Australian Open keert een recordbedrag aan prijzengeld uit voor de editie van 2026. In totaal is er 74,9 miljoen Amerikaanse dollar te verdelen, zo'n 64 miljoen euro. Dat is een toename van 16 procent in vergelijking met vorig jaar, meldt de organisatie.

3 uur geleden
Tennisster Williams verliest in voorbereiding op Australian Open

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Venus Williams is uitgeschakeld in de eerste ronde van het tennistoernooi van Auckland. De 45-jarige Amerikaanse verloor in drie sets van de Poolse Magda Linette: 4-6 6-4 2-6.

8 uur geleden
Tennisser Djokovic onvoldoende fit voor toernooi in Adelaide

ADELAIDE (ANP) - Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het tennistoernooi van Adelaide. De winnaar van 24 grandslamtoernooien is nog onvoldoende fit. "Jammer genoeg ben ik er fysiek niet klaar voor", meldt hij op X.

20 uur geleden
Verdediger Gvardiol van City heeft gebroken scheenbeen

MANCHESTER (ANP) - Verdediger Josko Gvardiol van Manchester City heeft zijn rechterscheenbeen gebroken. De Kroaat wordt volgens zijn club snel geopereerd. Het is nog onduidelijk hoelang hij moet revalideren.

20 uur geleden
Darter Van Veen staat voor debuut in Premier League

LONDEN (ANP) - Gian van Veen debuteert volgende maand in de Premier League. De verliezend WK-finalist is zoals verwacht door de bond PDC opgenomen in een select gezelschap van acht darters.

23 uur geleden
Daviscupteam zonder Griekspoor en Van de Zandschulp naar India

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers treden in februari aan zonder Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp voor de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup in India. Dat maakte captain Paul Haarhuis bekend.

1 dag geleden
NOC*NSF presenteert olympisch team voor Spelen Milaan en Cortina

HEERENVEEN (ANP) - Het Nederlands team voor de Olympische Spelen en Paralympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo is in Heerenveen overgedragen aan chefs de mission Carl Verheijen en Esther Vergeer. NOC*NSF presenteerde op het middenterrein in schaatstempel Thialf een team van 33 atleten die al zeker zijn van deelname aan de Winterspelen. Drie olympiërs ontbraken in Thialf.

1 dag geleden