
Boban al na negen maanden weg bij AC Milan
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de samenwerking met Zvonimir Boban al na negen maanden beëindigd. De 51-jarige oud-speler van de club uit Milaan was in dienst als directeur voetbal.
Boban was sinds 2016 plaatsvervangend secretaris-generaal bij de FIFA en stapte in juni van vorig jaar over naar de club waar hij ruim tien jaar speelde.
"We danken 'Zvone' voor zijn inspanningen gedurende de afgelopen negen maanden en wensen hem veel succes bij zijn toekomstige uitdagingen. We moeten nu onze aandacht richten op voetbal en de belangrijke wedstrijden die nog komen", zei algemeen directeur Ivan Gazidis.
AC Milan staat op de zevende plek in de Serie A.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jorrel Hato heeft met een ruime zege zijn debuut voor Chelsea in de Premier League gemaakt. De van Ajax overgekomen verdediger won met zijn nieuwe ploeg het uitduel met West Ham United (1-5).
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het seizoen in de Bundesliga begonnen. De kampioen scoorde zesmaal in het thuisduel met RB Leipzig (6-0).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax staan zondag in de zeventiende minuut van de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA met applaus stil bij de moord op Lisa uit Abcoude. Het 17-jarige meisje werd in de nacht van dinsdag op woensdag met geweld om het leven gebracht aan de Holterbergweg, om de hoek bij jeugdcomplex De Toekomst van de club uit Amsterdam.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dani de Wit kan de komende weken niet voor FC Utrecht uitkomen. De aanvallende middenvelder heeft zondag een voetblessure opgelopen tijdens een duel met Sparta Rotterdam en moet voorlopig rust houden.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft zijn selectie van Curaçao verder versterkt. De ervaren bondscoach heeft zeven nieuwe spelers opgeroepen, onder wie Riechedly Bazoer, Shurandy Sambo, Tahith Chong en Tommy St. Jago.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - De jeugdteams van Vitesse nemen komend seizoen deel aan de KNVB-competities. Dit is de uitkomst van overleggen tussen de KNVB en Vitesse, die volgden na de intrekking van de proflicentie van de club. Vitesse laat weten dat trainers, spelers en ouders snel worden bijgepraat.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse komt dit seizoen niet in actie bij de amateurs. Dat heeft de Arnhemse voetbalclub in een verklaring aan het ANP laten weten. Of de club volgend seizoen met het eerste team wel de gang naar de amateurs maakt, is nu nog niet duidelijk.
17 uur geleden