Boateng voor de rechter voor mishandelen vriendin
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Voetballer Jérôme Boateng van Bayern München moet in december voor de rechter in München verschijnen. Het Openbaar Ministerie verdenkt hem van het mishandelen van zijn vriendin. Hij zou haar tijdens een vakantie opzettelijk lichamelijk letsel hebben toegebracht. Op een dergelijk misdrijf staat een boete of maximaal 5 jaar celstraf, meldde een woordvoerder van de rechtbank.
De verdediger van Bayern München wil niet ingaan op de zaak. Eerder berichtten Duitse media over de kwestie en lieten advocaten van Boateng weten dat het een privézaak betrof met onbewezen claims van derden.
Boateng speelt sinds 2011 voor Bayern. Zijn contract in München loopt volgende zomer af. De aanklacht is al in februari 2019 ingediend, maar bleef lang liggen omdat de voetballer lang wachtte met het geven van zijn versie van het verhaal. De coronapandemie zorgde voor verdere vertraging. De zitting is op 10 december.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
11 uur geleden