Boateng houdt spierscheuring over aan gewonnen finale
MÜNCHEN (ANP) - De Duitse verdediger Jérôme Boateng van Bayern München heeft een spierscheuring opgelopen tijdens de gewonnen finale van de Champions League. Boateng moest zich zondagavond in Lissabon na 25 minuten laten vervangen. Hij had hulp van twee stafleden nodig om het veld af te strompelen. Niklas Süle kwam als vervanger in de ploeg.
Medisch onderzoek wees uit dat Boateng een spier in zijn rechterbovenbeen heeft gescheurd. Tijdens zijn vakantie volgt de 31-jarige verdediger de komende weken een revalidatieprogramma. Voor Bayern start het nieuwe seizoen op 18 september met een thuiswedstrijd tegen Schalke 04.
Boateng veroverde dit seizoen met zijn club de 'triple', net als in 2013. Na het kampioenschap en de beker in eigen land won Bayern München ook de Champions League door Paris Saint-Germain in de finale met 1-0 te verslaan.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
7 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
8 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
10 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
14 uur geleden