Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom

Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom

LARNACA (ANP) - Coach Marcel Groninger van Jong Oranje wilde in Larnaca niet zeggen waarom AZ-aanvaller Myron Boadu in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Cyprus (0-7) op de bank moest beginnen. "Om disciplinaire redenen", wilde de plaatsvervanger van de afwezige hoofdcoach Erwin van de Looi (positief getest op het coronavirus) nog wel kwijt. Na zijn succesvolle invalbeurt, inclusief een doelpunt en een schot op de paal, deed Boadu verder niet moeilijk. "Ik heb me twee keer verslapen en was daardoor twee keer te laat bij het ontbijt. Dat is dom."

Boadu was het naar eigen zeggen eens met de disciplinaire maatregel van Groninger. "Voor mij is het echter geen groot probleem en we moeten het ook niet groter maken dan het is. Ik heb mijn excuses aangeboden en beloofde hem daarbij dat ik zou scoren als ik zou mogen invallen. Mooi dat het is gelukt."

Meer uit Voetbal

Verdediger Huijsen terug in selectie wereldkampioen Spanje

MADRID (ANP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft Dean Huijsen weer opgenomen in de nationale selectie. De verdediger van Real Madrid, die in Amsterdam werd geboren maar opgroeide in Spanje, was er door een spierblessure niet bij op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Spanje werd daar wereldkampioen.

44 minuten geleden
Van Bommel laat AZ-keeper De Busser debuteren in selectie België

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Mark van Bommel van België heeft AZ-doelman Jari De Busser in zijn eerste selectie opgenomen. Het is de eerste keer dat de 26-jarige keeper een uitnodiging heeft gekregen voor de nationale ploeg.

56 minuten geleden
Veerman terug in Oranje, geen oproep voor Weghorst

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft Joey Veerman teruggehaald bij Oranje. De oud-speler van PSV, nu in dienst van Borussia Dortmund, kreeg van de vorige bondscoach Ronald Koeman geen oproep voor het WK. Spits Wout Weghorst, die er op het WK wel bij was, kreeg geen oproep.

1 uur geleden
Van Dijk wel, Depay niet in eerste selectie Oranje onder Xavi

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft aanvoerder Virgil van Dijk opgenomen in zijn eerste selectie. Topscorer aller tijden Memphis Depay is niet opgeroepen. De Spanjaard laat Ruben van Bommel en Gjivai Zechiël debuteren in de selectie.

1 uur geleden
Duitse voetbalbond wil 'zonder twijfel' FIFA-baas Infantino weg

BERLIJN (ANP/AFP) - Vicevoorzitter Hans-Joachim Watzke van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft benadrukt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet vertrekken. "Hij moet weg, zonder twijfel", zei de Duitse bestuurder.

2 uur geleden
Voorlopige schorsing van zestig dagen voor oud-prof Van Beukering

ZEIST (ANP) - Jhon van Beukering heeft van de KNVB een voorlopige schorsing van zestig dagen gekregen vanwege mogelijk wangedrag tijdens de wedstrijd tussen GVVV en IJsselmeervogels (tweede divisie) van zaterdag. Dat bevestigde de KNVB na eerdere berichtgeving door het AD.

3 uur geleden
NEC-aanvaller Tadić keert terug bij nationale ploeg Servië

TURIJN (ANP) - NEC-aanvaller Dušan Tadić keert terug bij de nationale ploeg van Servië. Dat bevestigde de 37-jarige recordinternational na afloop van de verloren wedstrijd van de club uit Nijmegen bij Juventus in de Europa League (5-0). Tadić beëindigde zijn internationale carrière na het EK van 2024.

4 uur geleden