Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom

Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom

LARNACA (ANP) - Coach Marcel Groninger van Jong Oranje wilde in Larnaca niet zeggen waarom AZ-aanvaller Myron Boadu in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Cyprus (0-7) op de bank moest beginnen. "Om disciplinaire redenen", wilde de plaatsvervanger van de afwezige hoofdcoach Erwin van de Looi (positief getest op het coronavirus) nog wel kwijt. Na zijn succesvolle invalbeurt, inclusief een doelpunt en een schot op de paal, deed Boadu verder niet moeilijk. "Ik heb me twee keer verslapen en was daardoor twee keer te laat bij het ontbijt. Dat is dom."

Boadu was het naar eigen zeggen eens met de disciplinaire maatregel van Groninger. "Voor mij is het echter geen groot probleem en we moeten het ook niet groter maken dan het is. Ik heb mijn excuses aangeboden en beloofde hem daarbij dat ik zou scoren als ik zou mogen invallen. Mooi dat het is gelukt."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid boekt minimale zege in aanloop naar Clásico

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft tegen RC Deportivo geen fout gemaakt in aanloop naar de 'Clásico' tussen koploper FC Barcelona en Real Madrid van zondagavond. De nummer 2 won op eigen veld met minimaal verschil van de club uit A Coruña door een treffer van spits Julián Álvarez. Zo verkleinde Atlético de achterstand op Barcelona tot 2 punten. Real volgt op 4 punten van de stadgenoot.

12 uur geleden
Sc Heerenveen wint uitduel met ADO onder barre omstandigheden

DEN HAAG (ANP) - Sc Heerenveen heeft in het regen- en stormachtige Den Haag een zwaarbevochten Eredivisiezege geboekt op ADO: 2-3. De Deen Jacob Trenskow was belangrijk voor de Friezen met twee treffers, Maxence Rivera was twee keer de aangever. ADO gaf geen goed vervolg aan de eerste competitieoverwinning van het seizoen, vorige week tegen landskampioen PSV.

12 uur geleden
Middenvelder Taylor helpt Lazio met treffer aan koppositie

ROME (ANP) - Middenvelder Kenneth Taylor heeft met het verzorgen van de openingstreffer tegen Parma een belangrijke bijdrage geleverd aan een nieuwe overwinning van Lazio. De ploeg uit Rome won op eigen veld met 2-1 en heeft daardoor de koppositie weer in handen. Internazionale kan zondag op gelijke hoogte komen bij een zege op Fiorentina.

12 uur geleden
Willem II verliest van SC Cambuur (1-6) met interim-coach Koster

TILBURG (ANP) - Het ontslag van John Stegeman en de benoeming van Adri Koster als interim-trainer hebben nog niet tot het gewenste resultaat bij Willem II geleid. De club leed voor eigen publiek een kansloze nederlaag tegen SC Cambuur (1-6).

14 uur geleden
Borussia Dortmund wint weer in Bundesliga na twee gelijke spelen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft na twee gelijke spelen weer een overwinning geboekt in de Bundesliga en is voorlopig weer koploper. Met Oranje-international Joey Veerman de hele wedstrijd binnen de lijnen won de ploeg van trainer Niko Kovač voor eigen publiek nipt van Eintracht Frankfurt: 1-0. Invaller Maximilian Beier maakte tien minuten voor tijd het enige doelpunt met een geplaatst schot in de verre hoek.

15 uur geleden
Tottenham verslaat Chelsea in regenachtige Londense derby

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Londense derby met Chelsea zaterdag met 2-0 gewonnen in de stromende regen op Stamford Bridge. Door de uitzege klimmen de Spurs van de achttiende naar de twaalfde plaats in de Premier League, met nu 9 punten uit acht duels. Chelsea blijft vierde met 13 punten.

15 uur geleden
Opgeleefd Zwolle laat FC Utrecht in blessuretijd langszij komen

UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle is aardig opgeleefd onder interim-trainer Dennis van der Ree. De club leek na een treffer van de ingevallen Elias Sørensen op weg naar een uitzege op FC Utrecht. Sem van Duijn maakte echter in blessuretijd nog gelijk (1-1).

16 uur geleden