Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom

Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom

LARNACA (ANP) - Coach Marcel Groninger van Jong Oranje wilde in Larnaca niet zeggen waarom AZ-aanvaller Myron Boadu in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Cyprus (0-7) op de bank moest beginnen. "Om disciplinaire redenen", wilde de plaatsvervanger van de afwezige hoofdcoach Erwin van de Looi (positief getest op het coronavirus) nog wel kwijt. Na zijn succesvolle invalbeurt, inclusief een doelpunt en een schot op de paal, deed Boadu verder niet moeilijk. "Ik heb me twee keer verslapen en was daardoor twee keer te laat bij het ontbijt. Dat is dom."

Boadu was het naar eigen zeggen eens met de disciplinaire maatregel van Groninger. "Voor mij is het echter geen groot probleem en we moeten het ook niet groter maken dan het is. Ik heb mijn excuses aangeboden en beloofde hem daarbij dat ik zou scoren als ik zou mogen invallen. Mooi dat het is gelukt."

Meer uit Voetbal

Feestdag rond Oranje - Marokko vanwege laatste WK-duel Monterrey

GUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.

1 minuut geleden
PSV'er Perišić vertrouwt op goede reeks tegen Afrikaanse landen

PHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.

1 uur geleden
Argentijnse bondscoach spaart WK-topscorer Messi tegen Jordanië

DALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.

1 uur geleden
Noorse coach: sparen van Haaland en Ødegaard logische keuze

FOXBOROUGH (ANP) - Bondscoach Ståle Solbakken van Noorwegen heeft geen spijt dat hij zijn sterspelers Erling Haaland en Martin Ødegaard buiten zijn selectie heeft gelaten voor het laatste groepsduel op het WK met Frankrijk. Zonder het duo en een aantal andere basisspelers verloor zijn ploeg met 4-1 in Foxborough.

1 uur geleden
Dembélé na hattrick tegen Noren: we moeten gefocust blijven

FOXBOROUGH (ANP) - Ousmane Dembélé benadrukte na zijn hattrick tegen Noorwegen op het wereldkampioenschap voetbal (4-1) dat het Franse elftal niet mag verslappen. "Dit is een uniek en belangrijk moment voor mij. Maar ik vond mijn wedstrijd tegen Senegal of tegen Irak beter. Ik denk dat ik toen een grotere rol had, dus ik geloof dat we gefocust moeten blijven, want er komen nog belangrijke dingen aan", aldus de aanvaller van Paris Saint-Germain.

3 uur geleden
Deschamps sluit zaterdag na uitvaart moeder weer aan bij Fransen

FOXBOROUGH (ANP) - Didier Deschamps sluit op het wereldkampioenschap voetbal zaterdag weer aan bij het Franse elftal. De 57-jarige bondscoach was teruggegaan naar eigen land om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

3 uur geleden
Senegal mag na ruime zege op Irak hopen op vervolg op WK

TORONTO (ANP) - Senegal heeft met de zege op Irak de kansen levend gehouden voor een vervolg op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Pape Thiaw versloeg in Toronto Irak met 5-0 en kan als nummer 3 in Groep I de tweede ronde nog halen. Irak speelde het grootste deel van de wedstrijd met tien man na de rode kaart voor Rebin Sulaka.

4 uur geleden