Boadu: twee keer te laat bij ontbijt en dat is dom
LARNACA (ANP) - Coach Marcel Groninger van Jong Oranje wilde in Larnaca niet zeggen waarom AZ-aanvaller Myron Boadu in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Cyprus (0-7) op de bank moest beginnen. "Om disciplinaire redenen", wilde de plaatsvervanger van de afwezige hoofdcoach Erwin van de Looi (positief getest op het coronavirus) nog wel kwijt. Na zijn succesvolle invalbeurt, inclusief een doelpunt en een schot op de paal, deed Boadu verder niet moeilijk. "Ik heb me twee keer verslapen en was daardoor twee keer te laat bij het ontbijt. Dat is dom."
Boadu was het naar eigen zeggen eens met de disciplinaire maatregel van Groninger. "Voor mij is het echter geen groot probleem en we moeten het ook niet groter maken dan het is. Ik heb mijn excuses aangeboden en beloofde hem daarbij dat ik zou scoren als ik zou mogen invallen. Mooi dat het is gelukt."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt met FC Twente over de directe overgang van Youri Regeer. De 21-jarige jeugdinternational tekende een contract tot de zomer van 2029 in Amsterdam.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben na een half seizoen alweer afscheid genomen van keepster Olivia Clark. De 23-jarige international van Wales vertrekt naar Leicester City, dat onlangs Oranje-keepster Lize Kop naar Tottenham Hotspur zag gaan.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Vera Pauw is de nieuwe bondscoach van het vrouwenvoetbalteam van de Verenigde Arabische Emiraten. "De Nederlandse Pauw leidt ons team de toekomst in. Nieuwe dromen, nieuw leiderschap", stelt de bond van de Verenigde Arabische Emiraten bij de bekendmaking op X
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een akkoord bereikt met verdediger Gerard Martín over een nieuwe verbintenis. De 22-jarige Spanjaard tekent bij tot de zomer van 2028 in de Catalaanse stad.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt deze maand mogelijk ook Brian Brobbey kwijt. West Ham United onderzoekt of het de 22-jarige spits kan inlijven, melden verschillende bronnen.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft vijf nieuwe aandeelhouders gevonden, die per direct eigenaar van de Arnhemse voetbalclub zijn geworden. Ze nemen samen de miljoenenschuld over van de Common Group. Dat meldt Vitesse in een persbericht. Vitesse beschikt volgens de club weer over een positief eigen vermogen.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz hekelt media die de afgelopen week speculeerden over het naderende ontslag van Feyenoord-coach Brian Priske. Dat gebeurde voor, tijdens en na afloop van het Champions League-duel Feyenoord - Bayern München (3-0).
5 uur geleden