Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boadu redt met hattrick punt voor Bochum tegen Leipzig

Boadu redt met hattrick punt voor Bochum tegen Leipzig

BOCHUM (ANP) - Spits Myron Boadu heeft er met een hattrick voor gezorgd dat de Duitse hekkensluiter Bochum toch nog een punt heeft overgehouden aan het thuisduel met RB Leipzig. De oud-speler van AZ scoorde in de tweede helft drie keer, nadat de nummer 5 van de Bundesliga in de 22e minuut al op een 3-0-voorsprong was gekomen: 3-3.

Boadu (24) maakte zijn eerste doelpunten sinds begin oktober. De huurling van AS Monaco staat nu op vijf competitietreffers voor Bochum.

Boadu was bij zijn eerste twee treffers alerter dan de verdedigers van Leipzig en tikte van dichtbij binnen. Hij voltooide zijn hattrick in de 61e minuut door een strafschop te benutten.

Middenvelder Dani de Wit speelde nagenoeg de hele wedstrijd bij Bochum, Xavi Simons stond het hele duel op het veld bij Leipzig.

Meer uit Voetbal

Mbappé terug bij Franse ploeg voor kwartfinales Nations League

PARIJS (ANP/RTR) - Sterspeler Kylian Mbappé keert in maart terug bij de Franse selectie voor de wedstrijden in de kwartfinale van de Nations League tegen Kroatië. Dat zei bondscoach Didier Deschamps vrijdag. De 26-jarige aanvaller van Real Madrid werd niet geselecteerd voor de duels van Frankrijk in oktober en november, na zijn overgang naar Real Madrid.

5 minuten geleden
Liverpool-trainer Slot heeft spijt na rode kaart bij Everton

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft spijt betuigd na de rode kaart die hij woensdag kreeg na afloop van de derby bij Everton (2-2). "Mijn emoties kregen de overhand. Terugkijkend had ik het graag anders gedaan en ik hoop dat ik het de volgende keer anders aanpak", zei de coach van de Engelse koploper.

41 minuten geleden
AZ-aanvoerder Clasie tempert euforie: we mogen niet te blij zijn

ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie temperde direct na de ruime overwinning (4-1) van AZ op Galatasaray in de tussenronde van de Europa League de euforie. "We mogen blij zijn, maar niet te blij. Ik denk dat iedereen beseft dat het pas volgende week beslist wordt", doelde de aanvoerder van de Alkmaarders bij Ziggo Sport op de tweede ontmoeting in Istanbul.

12 uur geleden
Van Wolfswinkel bezorgt FC Twente late zege op Bodø/Glimt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het eerste duel met FK Bodø/Glimt in de tussenronde van de Europa League gewonnen. Het werd 2-1 in de Grolsch Veste van Enschede. Ricky van Wolfswinkel haalde de zege binnen door in blessuretijd een strafschop te benutten.

12 uur geleden
AZ verrast met ruime zege (4-1) op Turkse koploper Galatasaray

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een plaats bij de laatste zestien clubs in de Europa League voor het grijpen. Het elftal van trainer Maarten Martens overrompelde in de tussenronde de Turkse koploper Galatasaray, die in eigen land nog ongeslagen is in de competitie. Het werd 4-1, waardoor AZ over een week in Istanbul een ruime voorsprong verdedigt.

13 uur geleden
Jongste doelpuntenmaker Mokio steelt show bij Ajax in Brussel

BRUSSEL (ANP) - Francesco Farioli liep vlak na het gewonnen uitduel van Ajax met Union Sint-Gillis (0-2) meteen naar Jorthy Mokio toe. De trainer sloeg een arm om de schouder van het 16-jarige talent en vertelde dat hij blij was dat de transfermarkt al anderhalve week is gesloten.

13 uur geleden
Trainer Farioli geeft spelers van Ajax groot compliment

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli was trots op de spelers van Ajax na de gewonnen uitwedstrijd tegen Union Sint-Gillis (0-2) in de tussenronde van de Europa League. "Het was niet makkelijk om op zo'n veld goed te presteren", zei hij. "Maar ik wil al mijn spelers een groot compliment geven."

14 uur geleden