Boadu redt met hattrick punt voor Bochum tegen Leipzig
BOCHUM (ANP) - Spits Myron Boadu heeft er met een hattrick voor gezorgd dat de Duitse hekkensluiter Bochum toch nog een punt heeft overgehouden aan het thuisduel met RB Leipzig. De oud-speler van AZ scoorde in de tweede helft drie keer, nadat de nummer 5 van de Bundesliga in de 22e minuut al op een 3-0-voorsprong was gekomen: 3-3.
Boadu (24) maakte zijn eerste doelpunten sinds begin oktober. De huurling van AS Monaco staat nu op vijf competitietreffers voor Bochum.
Boadu was bij zijn eerste twee treffers alerter dan de verdedigers van Leipzig en tikte van dichtbij binnen. Hij voltooide zijn hattrick in de 61e minuut door een strafschop te benutten.
Middenvelder Dani de Wit speelde nagenoeg de hele wedstrijd bij Bochum, Xavi Simons stond het hele duel op het veld bij Leipzig.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
19 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
41 minuten geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
3 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
14 uur geleden