Boadu: ik hoef niet goed in een wedstrijd te zitten om te scoren
BOEDAPEST (ANP) - Myron Boadu speelde maandag niet zijn beste wedstrijd voor Jong Oranje. De spits van AZ zorgde er met twee doelpunten wel voor dat het elftal van bondscoach Erwin van de Looi ten koste van Jong Frankrijk de halve eindstrijd haalde (2-1). "Ik kan er gewoon altijd staan. En hoef niet per se goed in de wedstrijd te zitten. Ik heb wel het gevoel dat ik altijd een doelpunt kan maken", aldus de spits van AZ, die de winnende treffer in de 93e minuut maakte.
"Ik wist eigenlijk niet wat ik moest doen. Eerst keek ik even of het buitenspel was en toen ging ik maar gewoon rennen richting de jongens. Ik kan niet beschrijven wat ik op dat moment voelde", vervolgde Boadu, die de bal kreeg aangespeeld van Justin Kluivert. "Ik zag alle Fransen hun hand in de lucht steken. Dan ga je toch voor de zekerheid kijken. Toen bleek dat het geen buitenspel was, was het een en al blijdschap. Ik schrok. De spelers bleven maar komen. Ik ben zo blij dat we dit als team hebben kunnen doen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
10 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
27 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
2 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
2 uur geleden