Boadu: ik hoef niet goed in een wedstrijd te zitten om te scoren
BOEDAPEST (ANP) - Myron Boadu speelde maandag niet zijn beste wedstrijd voor Jong Oranje. De spits van AZ zorgde er met twee doelpunten wel voor dat het elftal van bondscoach Erwin van de Looi ten koste van Jong Frankrijk de halve eindstrijd haalde (2-1). "Ik kan er gewoon altijd staan. En hoef niet per se goed in de wedstrijd te zitten. Ik heb wel het gevoel dat ik altijd een doelpunt kan maken", aldus de spits van AZ, die de winnende treffer in de 93e minuut maakte.
"Ik wist eigenlijk niet wat ik moest doen. Eerst keek ik even of het buitenspel was en toen ging ik maar gewoon rennen richting de jongens. Ik kan niet beschrijven wat ik op dat moment voelde", vervolgde Boadu, die de bal kreeg aangespeeld van Justin Kluivert. "Ik zag alle Fransen hun hand in de lucht steken. Dan ga je toch voor de zekerheid kijken. Toen bleek dat het geen buitenspel was, was het een en al blijdschap. Ik schrok. De spelers bleven maar komen. Ik ben zo blij dat we dit als team hebben kunnen doen."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
7 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
10 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
13 uur geleden