
BMX'ster Smulders grijpt naast zege in wereldbeker op Papendal
ARNHEM (ANP) - BMX'ster Laura Smulders heeft naast de zege gegrepen bij de wereldbekerwedstrijd in Papendal. In de finale moest ze Zoé Claessens uit Zwitserland voor laten gaan. Judy Baauw eindigde als vijfde. Merel Smulders werd zevende en Manon Veenstra achtste.
Bij de mannen ging de zege naar de Fransman Sylvain André. Hij won voor zijn landgenoot Jérémy Rencurel en de Australiër Izaac Kennedy. Geen van de Nederlandse BMX'ers wist de finale te halen. Justin Kimmann en Jay Schippers werden uitgeschakeld in de halve finales.
Zondag is er nog een wereldbekerwedstrijd in Papendal.
Meer uit Sport
SPIELBERG (ANP) - De Spaanse motorcoureur Marc Márquez heeft de Grote Prijs van Oostenrijk in de MotoGP gewonnen. Márquez won zaterdag ook al de sprintrace op het circuit van Spielberg. De Italiaan Marco Bezzecchi begon op poleposition en eindigde bij de GP op de Red Bull Ring als derde achter de Spanjaard Fermín Aldeguer.
1 uur geledenAIGLE (ANP) - De Zwitserse wielrenster Elise Chabbey heeft de Ronde van Romandië gewonnen. Ze liet haar leidende positie in de derde en laatste etappe niet echt meer in gevaar komen.
2 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zaterdag de finale op het masterstoernooi van Cincinnati bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Duitser Alexander Zverev in twee sets (6-4 6-3).
12 uur geledenMARSTRAND (ANP) - Zeiler Duko Bos heeft bij de EK in het Zweedse Marstrand zilver veroverd in de ILCA 7-klasse. Hij eindigde eigenlijk als derde achter de Britse winnaar Michael Beckett en George Gautrey. Die laatstgenoemde Nieuw-Zeelander kwam niet in aanmerking voor een medaille op de EK.
17 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Nederlandse hockeyers zijn er niet in geslaagd de Europese titel te prolongeren. In de finale verloor Oranje na shoot-outs van gastland Duitsland. In een herhaling van de olympische finale stond het na de reguliere speeltijd nog 1-1.
20 uur geledenCHORZOW (ANP) - Femke Bol heeft voor de 29e keer op rij de 400 meter horden gewonnen in de Diamond League. De regerend wereldkampioene noteerde in het Poolse Chorzow een tijd van 51,91, de beste tijd van dit jaar in de wereld.
20 uur geledenCHORZOW (ANP) - Atlete Nadine Visser is bij de Diamond League in het Poolse Chorzow achtste geworden in de finale van de 100 meter horden. Visser kwam tot een tijd van 12,60, boven haar toptijd uit de series (12,28), waarmee ze eerder op de dag haar eigen nationale record had verbeterd.
22 uur geleden