BMX'er Kimmann derde bij tweede wereldbekerwedstrijd
ROTORUA (ANP) - BMX'er Niek Kimmann heeft bij de tweede wereldbekerwedstrijd in het Nieuw-Zeelandse Rotorua brons gegrepen. De 27-jarige olympisch kampioen moest in de finale de Fransman Joris Daudet en de Zwitser Cédric Butti voor laten gaan.
Kimmann was de enige Nederlandse BMX'er in de finale. Dave van der Burg en Ynze Oegema werden al in de kwartfinales uitgeschakeld. Kimmann was een dag eerder nog gestrand in de kwartfinales.
Manon Veenstra veroverde eveneens brons op de baan in Rotorua. De 25-jarige BMX'ster eindigde als derde achter winnares Saya Sakakibara uit Australië en de Britse Bethany Shriever. Merel Smulders had de finale ook bereikt. Ze finishte daarin als zevende.
Laura Smulders, zaterdag nog goed voor zilver in de eerste wereldbekerwedstrijd, strandde in de kwartfinales. Ze kwam daarin ten val. Judy Baauw werd uitgeschakeld in de halve finales.
Meer uit Sport
BRISBANE (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka wil graag een revanche tegen Nick Kyrgios in de 'Battle of the Sexes'. De nummer 1 van de wereld bij de vrouwen verloor op 28 december met 6-3, 6-3 van de Australiër in Dubai.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.
2 uur geledenPERTH (ANP/AFP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft serieus overwogen zijn carrière te beëindigen vanwege heftige rugpijn. "Die pijn heeft me zes tot acht maanden achtervolgd. Na de US Open was de schrik het grootst; ik kon twee dagen niet lopen van de pijn", zei de 27-jarige Tsitsipas in aanloop naar de United Cup in het Australische Perth."Ik vroeg me af of ik ooit nog een wedstrijd zonder pijn zou kunnen spelen. Dan ga je nadenken over je toekomst."
3 uur geledenLAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geleden