BMX'er Kimmann derde bij tweede wereldbekerwedstrijd
ROTORUA (ANP) - BMX'er Niek Kimmann heeft bij de tweede wereldbekerwedstrijd in het Nieuw-Zeelandse Rotorua brons gegrepen. De 27-jarige olympisch kampioen moest in de finale de Fransman Joris Daudet en de Zwitser Cédric Butti voor laten gaan.
Kimmann was de enige Nederlandse BMX'er in de finale. Dave van der Burg en Ynze Oegema werden al in de kwartfinales uitgeschakeld. Kimmann was een dag eerder nog gestrand in de kwartfinales.
Manon Veenstra veroverde eveneens brons op de baan in Rotorua. De 25-jarige BMX'ster eindigde als derde achter winnares Saya Sakakibara uit Australië en de Britse Bethany Shriever. Merel Smulders had de finale ook bereikt. Ze finishte daarin als zevende.
Laura Smulders, zaterdag nog goed voor zilver in de eerste wereldbekerwedstrijd, strandde in de kwartfinales. Ze kwam daarin ten val. Judy Baauw werd uitgeschakeld in de halve finales.
Meer uit Sport
SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
49 minuten geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
3 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
7 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
17 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
21 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
21 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
22 uur geleden