Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bluestour Johan Derksen gaat door zonder Derksen

Bluestour Johan Derksen gaat door zonder Derksen

DELFT (ANP) - De tournee The Sound of The Blues & Americana gaat vanaf zondag door, maar zonder Johan Derksen. Hij zou fungeren als spreekstalmeester. Maar theateragentschap AT Next heeft per direct de samenwerking met Derksen verbroken.

Het bureau zei donderdag deze beslissing te laten afhangen van de excuses die Derksen zou maken in het programma Vandaag Inside over zijn 'kaarsenverhaal'. "Maar de uitzending van donderdag heeft niet ervoor gezorgd dat we ons besluit herzien", aldus een woordvoerder. "The Sound of The Blues & Americana wordt gemaakt door een grote groep muzikanten en technici die al twee jaren nauwelijks inkomen achter de rug hebben door corona. We willen deze groep niet in de steek laten. We gaan een alternatief zoeken voor Johan, die de voorstelling aan elkaar zou praten."

AT Next zegt het besluit zeer te betreuren: "We hebben sinds 2014 heel fijn samengewerkt met Johan. En hij heeft zich onbezoldigd ingezet voor onze muzikanten en de bluesmuziek. Hij heeft een groot hart, zeker voor de blues, en we vinden het heel jammer dat het op deze manier moet eindigen."

Meer partijen trokken de afgelopen dagen de handen af van Derksen. Hij ligt onder vuur nadat hij dinsdag in Vandaag Inside had bekend vijftig jaar geleden een dronken en bewusteloze vrouw met een kaars te hebben gepenetreerd. Later paste hij zijn verhaal aan en zei hij dat er geen penetratie was geweest. Het verhaal veroorzaakte veel ophef.

Meer uit Binnenland

Tv-presentator Koos Postema (93) overleden

HILVERSUM (ANP) - Tv-presentator Koos Postema is op 93-jarige leeftijd overleden. Dat heeft een woordvoerder van zijn familie zondag aan het ANP bekendgemaakt. Postema overleed zaterdag aan de gevolgen van ouderdom in het bijzijn van zijn twee dochters Judith en Ingrid.

1 uur geleden
Populaire skigebieden Lech en Zürs weer bereikbaar na lawine

LECH (ANP) - De populaire skigebieden Lech en Zürs zijn weer bereikbaar voor automobilisten, meldt de Oostenrijkse nieuwszender ORF. De Arlbergpas was sinds zaterdagmiddag afgesloten na een lawine, hierdoor konden mensen het gebied tijdelijk niet in of uit. De regio is erg populair onder Nederlandse wintersporters.

1 uur geleden
Verdachte mishandeling agent bij asielprotest Den Haag nog vast

DEN HAAG (ANP) - Van de acht personen die zaterdag zijn aangehouden tijdens een demonstratie in Den Haag, zit nog een verdachte vast. Er werd gedemonstreerd tegen de komst van asielzoekers in het voormalige Haga Ziekenhuis aan de Sportlaan. De persoon die nog vastzit, wordt verdacht van het mishandelen van een politieagent. De agent werd met een voorwerp op het achterhoofd geslagen.

2 uur geleden
Vrouw (81) omgekomen bij ongeluk op A59 na spookrijden

WAALWIJK (ANP) - Bij een ongeluk op de snelweg A59 bij Waalwijk is in de nacht van zaterdag op zondag een 81-jarige vrouw uit Oosterhout om het leven gekomen. Ze botste met haar auto tegen een ander voertuig. Uit onderzoek blijkt dat de vrouw aan het spookrijden was, meldt de politie.

3 uur geleden
Snelweg A59 bij Waalwijk weer open na ongeluk

DEN HAAG (ANP) - De snelweg A59 bij Waalwijk (richting knooppunt Zonzeel) is zondagochtend rond 07.30 uur weer opengegaan, meldt de ANWB. Eerder in de nacht werd het wegdeel afgesloten omdat er een verkeersongeluk was gebeurd. Ook toeritten gingen dicht.

3 uur geleden
Warm lenteweer in aantocht met zon en droge periodes

HOUTEN (ANP) - Komende week krijgen we alvast een voorproefje van het lenteweer met op woensdag temperaturen rond de 18 graden. In een voorlopige weersvoorspelling van Weeronline zet die trend voor maart door met hogere temperaturen dan gebruikelijk.

4 uur geleden
Politie lost waarschuwingsschot bij achtervolging in Groningen

GRONINGEN (ANP) - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag in Groningen een waarschuwingsschot gelost, nadat agenten te voet de achtervolging hadden ingezet op een verdachte. Volgens de politie was zij rond 02.30 uur afgekomen op een melding van een schietpartij in de Hagedisstraat in de stad, waarbij meerdere personen betrokken zouden zijn.

8 uur geleden