Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: schade bosbranden Los Angeles loopt in de miljarden

Bloomberg: schade bosbranden Los Angeles loopt in de miljarden

LOS ANGELES (ANP) - De bosbranden die delen van Los Angeles in de as leggen veroorzaken voor vele miljarden dollars aan schade. Verzekeraars kunnen mogelijk meer dan 10 miljard dollar aan verliezen lijden, heeft financieel persbureau Bloomberg becijferd. De werkelijke schade ligt waarschijnlijk nog vele malen hoger.

Hoewel een voorlopige schatting van het financiële ratingbureau Morningstar DBRS wijst op verzekerde verliezen van meer dan 8 miljard dollar, kunnen sommige scenario's verzekeraars meer dan 10 miljard dollar kosten, aldus de kenners van Bloomberg Intelligence. Ze wijzen daarbij onder meer op de vele dure villa's die door het vuur worden verwoest.

Wanneer ook rekening wordt gehouden met de onverzekerde schade en indirecte economische gevolgen zoals gederfde lonen en verstoringen van de toeleveringsketens van bedrijven, komen de kosten naar verwachting veel hoger uit. Volgens een voorlopige schatting van de firma AccuWeather bedraagt de totale schade ergens tussen de 52 miljard en 57 miljard dollar.

Meer uit Buitenland

Pakistan spreekt over betekenisvolle voortuitgang Iran en VS

ISLAMABAD (ANP/RTR) - Bemiddelaar Pakistan ziet "een betekenisvolle vooruitgang" in de onderhandelingen tussen Iran en de VS die zicht biedt op "een positieve en duurzame uitkomst". Dit zei de Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken Mohammad Ishaq Dar.

5 minuten geleden
Man die schoot bij Witte Huis bekend bij veiligheidsdiensten

WASHINGTON (ANP/AFP) - De man die zaterdag werd doodgeschoten bij een controlepost bij het Witte Huis, had eerder meerdere aanvaringen met Amerikaanse veiligheidsdiensten en de politie. Dat melden Amerikaanse media, waaronder CNN.

3 uur geleden
Oekraïne meldt grote raketaanval op Kyiv

KYIV (ANP) - De Oekraïense hoofdstad Kyiv is in de nacht van zaterdag op zondag bestookt met ballistische raketten. Volgens de autoriteiten raakten zeker vijf mensen gewond, van wie er één naar het ziekenhuis is gebracht.

5 uur geleden
Republikeinen kritisch over Trumps deal met Iran

WASHINGTON (ANP) - Prominente Republikeinen uiten kritiek op de voorwaarden van het mogelijke akkoord dat de Amerikaanse president Donald Trump met Iran onderhandelt om de oorlog te beëindigen. Ze vrezen dat Teheran daardoor zijn machtspositie in de regio behoudt of zelfs versterkt.

5 uur geleden
Iraanse media spreken Trump tegen over heropening Hormuz

TEHERAN (ANP) - Iraanse media spreken tegen dat de Straat van Hormuz volledig wordt heropend als onderdeel van het aangekondigde vredesakkoord met de Verenigde Staten. Volgens Al Jazeera noemt staatspersbureau Fars die bewering van de Amerikaanse president Donald Trump "ver van de realiteit".

7 uur geleden
Witte Huis op slot na schoten gemeld in de buurt

WASHINGTON (ANP) - Rond het Witte Huis in Washington is een grote politiemacht op de been na meldingen van schoten. Journalisten op het terrein kregen opdracht dekking te zoeken en werden naar de persruimte gebracht. Het Witte Huis is volgens hen op slot gegaan.

7 uur geleden
Dodental ebola-uitbraak in Congo 200 voorbij

KINSHASA (ANP) - Het dodental door de ebola-uitbraak in de Democratische Republiek Congo (DRC) is opgelopen tot 204. Dat heeft het Congolese ministerie van Volksgezondheid bekendgemaakt. In drie provincies zijn 867 vermoedelijke besmettingen geregistreerd.

7 uur geleden