Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

MENLO PARK (ANP) - Facebook-moederbedrijf Meta Platforms werkt aan verbeterde versies van zijn slimme brillen en doet onderzoek naar nieuwe draagbare apparaten zoals slimme horloges en oordopjes met camera's. Het concern van topman Mark Zuckerberg zou volgens persbureau Bloomberg overwegen te gaan concurreren met bijvoorbeeld de smartwatches van Samsung en AirPods van Apple.

De reeks producten maakt deel uit van een poging om Meta te herpositioneren als vernieuwer op het gebied van kunstmatige intelligentie (AI). AI moet dan ook meer in de producten worden verwerkt.

Het socialemediabedrijf heeft tientallen miljarden uitgegeven aan innovatie met zogeheten augmented en virtual reality. Ook zijn al meerdere versies van zijn headsets en brillen gelanceerd, maar die lijken nog niet echt aan te slaan bij consumenten.

Plannen uitgesteld

Meta zou al langer plannen hebben om met een eigen smartwatch te komen, maar zou herhaaldelijk details en prioriteiten van het project hebben gewijzigd, en het apparaat meerdere keren hebben geannuleerd en weer nieuw leven ingeblazen, schrijft Bloomberg.

Nu zou Meta eraan denken om het slimme horloge mogelijk al dit jaar uit te brengen, met een scherm waarop foto's kunnen worden weergegeven die bijvoorbeeld met de slimme brillen van het bedrijf zijn gemaakt. Als Meta besluit de oordopjes voor consumenten te produceren, zullen ze waarschijnlijk pas over een paar jaar op de markt komen.

Meer uit Financieel

JPMorgan sloot rekening van Trump een maand na Capitoolbestorming

NEW YORK (ANP) - Het Amerikaanse JPMorgan Chase heeft Donald Trump en zijn bedrijf in februari 2021 meegedeeld dat hun rekeningen bij de bank werden gesloten. Dat blijkt uit nieuwe documenten die vrijdag zijn vrijgegeven als onderdeel van een rechtszaak die Trump heeft aangespannen tegen de bank en topman Jamie Dimon. Daarin eist de Amerikaanse president 5 miljard dollar schadevergoeding.

5 uur geleden
Trump verhoogt wereldwijde importheffing van 10 naar 15 procent

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump verhoogt de wereldwijde importheffing die hij vrijdag invoerde van 10 naar 15 procent, meldt hij op zijn Truth Social.

13 uur geleden
Merz verwacht lagere tariefdruk na uitspraak VS-hooggerechtshof

BERLIJN (ANP/RTR) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz verwacht dat de tariefdruk op de Duitse economie lager wordt na de uitspraak van het Amerikaanse hooggerechtshof. Dat oordeelde vrijdag dat een groot deel van de heffingen die president Donald Trump invoerde illegaal was.

14 uur geleden
Lagarde vond speech handelsminister VS op WEF onnodig beledigend

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De president van de Europese Centrale Bank Christine Lagarde liep weg bij een toespraak van de Amerikaanse handelsminister Howard Lutnick, omdat ze zijn anti-Europese retoriek ongepast vond in die setting. Dat zei ze zaterdag in een interview met The Wall Street Journal. Lagarde liep vorige maand weg van een diner op het World Economic Forum toen Lutnick zich negatief uitliet over Europa.

16 uur geleden
Geen concrete toezeggingen in verklaring na AI-top

NEW DELHI (ANP/AFP) - Tientallen landen, waaronder de Verenigde Staten en China, hebben opgeroepen tot "veilige, betrouwbare en robuuste" kunstmatige intelligentie. Dat staat in een verklaring die zaterdag werd uitgegeven na een grote top in New Delhi. De verklaring bevatte geen concrete toezeggingen. Wel werden verschillende vrijwillige, niet-bindende initiatieven benadrukt, waaronder het internationaal bundelen van AI-onderzoekscapaciteiten.

16 uur geleden
Franse president blij met uitspraak hof VS over Trumps heffingen

PARIJS (ANP/AFP) - De uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof dat een deel van de importheffingen die president Donald Trump heeft opgelegd onwettig is, is volgens de Franse president Emmanuel Macron goed nieuws. Het toont volgens hem aan dat het goed is om in democratieën een tegenwicht te hebben tegen de macht.

18 uur geleden
India en Brazilië sluiten deal over zeldzame grondstoffen

NEW DELHI (ANP/BLOOMBERG/AFP) - India en Brazilië hebben afgesproken de samenwerking op het gebied van kritieke mineralen en zeldzame aardmetalen te versterken. Dat zei de Indiase premier Narendra Modi na gesprekken in New Delhi met de Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva.

18 uur geleden