Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

MENLO PARK (ANP) - Facebook-moederbedrijf Meta Platforms werkt aan verbeterde versies van zijn slimme brillen en doet onderzoek naar nieuwe draagbare apparaten zoals slimme horloges en oordopjes met camera's. Het concern van topman Mark Zuckerberg zou volgens persbureau Bloomberg overwegen te gaan concurreren met bijvoorbeeld de smartwatches van Samsung en AirPods van Apple.

De reeks producten maakt deel uit van een poging om Meta te herpositioneren als vernieuwer op het gebied van kunstmatige intelligentie (AI). AI moet dan ook meer in de producten worden verwerkt.

Het socialemediabedrijf heeft tientallen miljarden uitgegeven aan innovatie met zogeheten augmented en virtual reality. Ook zijn al meerdere versies van zijn headsets en brillen gelanceerd, maar die lijken nog niet echt aan te slaan bij consumenten.

Plannen uitgesteld

Meta zou al langer plannen hebben om met een eigen smartwatch te komen, maar zou herhaaldelijk details en prioriteiten van het project hebben gewijzigd, en het apparaat meerdere keren hebben geannuleerd en weer nieuw leven ingeblazen, schrijft Bloomberg.

Nu zou Meta eraan denken om het slimme horloge mogelijk al dit jaar uit te brengen, met een scherm waarop foto's kunnen worden weergegeven die bijvoorbeeld met de slimme brillen van het bedrijf zijn gemaakt. Als Meta besluit de oordopjes voor consumenten te produceren, zullen ze waarschijnlijk pas over een paar jaar op de markt komen.

Meer uit Financieel

Zwitserland merkt terugloop toeristen door Iranoorlog

GENÈVE (ANP/DPA) - In Zwitserland merken toerismeorganisaties een terugloop in het aantal buitenlandse gasten door de Iranoorlog. Volgens Schweiz Tourismus annuleerden veel toeristen uit Azië in maart hun reizen, deels omdat vluchten via knooppunten in het Midden-Oosten zoals Dubai werden geschrapt.

21 minuten geleden
Duitse spoorwegen geven meer dan duizend stations een opknapbeurt

BERLIJN (ANP/DPA) - In Duitsland worden dit jaar meer dan duizend treinstations gemoderniseerd en tot 2030 krijgen nog eens honderden stations een opknapbeurt. Dat heeft topvrouw Evelyn Palla van Deutsche Bahn (DB) dit weekend gezegd in Duitse media.

1 uur geleden
Oostenrijk waarschuwt voor rattengif in babyvoeding

WENEN (ANP/DPA/AFP) - In Oostenrijk zijn potjes babyvoeding van het merk HiPP vermengd met rattengif. Het gaat vermoedelijk om een afpersingspoging, meldt voedselwaakhond AGES.

10 uur geleden
Chinese overname Lumileds krijgt geen goedkeuring van VS

EINDHOVEN (ANP) - De overname van de voormalige Philips-lampendochter Lumileds door het Chinese San'an Optoelectronics gaat niet door. De Amerikaanse waakhond (CFIUS) wilde geen goedkeuring geven om risico's voor de nationale veiligheid van de VS. Vervolgens hebben San'an en diens Maleisische samenwerkingspartner Inari Amertron Berhad laten weten de deal te schrappen.

18 uur geleden
Reders: situatie Hormuz lijkt weer net als eerder deze week

ROTTERDAM (ANP) - Door de ontwikkelingen van zaterdag lijkt de situatie in de Straat van Hormuz weer terug bij die van vrijdag vóór 15.00 uur. Dat constateert een woordvoerder van de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reders (KVNR) nadat Iran had aangekondigd de Straat van Hormuz weer voor de scheepvaart te sluiten. Ook werd zaterdag duidelijk dat er weer schepen zijn beschoten in de voor de olie- en gasleveringen belangrijke zeestraat.

18 uur geleden
Tanken iets goedkoper na nieuws van vrijdag over opening Hormuz

EINDHOVEN (ANP) - Tanken is zaterdag weer iets goedkoper geworden. De vraag is wel wat de prijzen aan de pomp na het weekend gaan doen, omdat Iran heeft aangekondigd de Straat van Hormuz weer voor de scheepvaart te sluiten.

21 uur geleden
Philips waarschuwt ziekenhuizen voor gebruik vernevelaars

AMSTERDAM (ANP) - Philips heeft ziekenhuizen gewaarschuwd om bepaalde vernevelaars voor beademingsapparaten niet meer te gebruiken. Het gaat om opzetstukken die medicijnen vernevelen zodat patiënten deze kunnen inademen. Het apparaat kan door de kleine vloeistofdruppeltjes echter defect raken. Patiënten krijgen dan mogelijk te weinig zuurstof zonder dat het apparaat hiervoor waarschuwt, bevestigde een woordvoerder na berichtgeving door het Eindhovens Dagblad.

23 uur geleden