Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

MENLO PARK (ANP) - Facebook-moederbedrijf Meta Platforms werkt aan verbeterde versies van zijn slimme brillen en doet onderzoek naar nieuwe draagbare apparaten zoals slimme horloges en oordopjes met camera's. Het concern van topman Mark Zuckerberg zou volgens persbureau Bloomberg overwegen te gaan concurreren met bijvoorbeeld de smartwatches van Samsung en AirPods van Apple.

De reeks producten maakt deel uit van een poging om Meta te herpositioneren als vernieuwer op het gebied van kunstmatige intelligentie (AI). AI moet dan ook meer in de producten worden verwerkt.

Het socialemediabedrijf heeft tientallen miljarden uitgegeven aan innovatie met zogeheten augmented en virtual reality. Ook zijn al meerdere versies van zijn headsets en brillen gelanceerd, maar die lijken nog niet echt aan te slaan bij consumenten.

Plannen uitgesteld

Meta zou al langer plannen hebben om met een eigen smartwatch te komen, maar zou herhaaldelijk details en prioriteiten van het project hebben gewijzigd, en het apparaat meerdere keren hebben geannuleerd en weer nieuw leven ingeblazen, schrijft Bloomberg.

Nu zou Meta eraan denken om het slimme horloge mogelijk al dit jaar uit te brengen, met een scherm waarop foto's kunnen worden weergegeven die bijvoorbeeld met de slimme brillen van het bedrijf zijn gemaakt. Als Meta besluit de oordopjes voor consumenten te produceren, zullen ze waarschijnlijk pas over een paar jaar op de markt komen.

Meer uit Financieel

Ook Vitens verhoogt drinkwaterprijs voor nodige investeringen

ZWOLLE (ANP) - Ook Vitens verhoogt volgend jaar de prijs van zijn drinkwater. Voor klanten van het drinkwaterbedrijf gaat de rekening over een heel jaar gemiddeld met zo'n 9 euro omhoog. Andere waterbedrijven hadden al bekendgemaakt de prijs te verhogen, omdat ze het extra geld nodig hebben voor investeringen die het gevolg zijn van toegenomen gebruik, klimaatverandering en vervuiling.

1 uur geleden
Adviseur Hoge Raad bezorgt gokkers die geld terug willen domper

DEN HAAG (ANP) - Een belangrijke adviseur van de Hoge Raad denkt niet dat Nederlanders die grote sommen verloren aan illegale onlinecasino's hun geld terug kunnen krijgen. De conclusie van de advocaat-generaal is waarschijnlijk een grote domper voor de duizenden Nederlanders die via claimzaken hun verliezen terug willen vorderen bij goksites. De hoogste rechter volgt vaak het advies van de advocaat-generaal.

2 uur geleden
Merz wil herziening EU-verbod op verbrandingsmotor in auto's

BRUSSEL (ANP/DPA) - Duitsland gaat er bij de Europese Unie op aandringen het verbod op productie van auto's met verbrandingsmotoren te herzien. Duitse bondskanselier Friedrich Merz zal hierover een brief schrijven aan de voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen.

2 uur geleden
EU mogelijk strenger voor advertentie- en kaartendiensten Apple

BRUSSEL (ANP/RTR) - De Europese Commissie heeft aangegeven dat Apple Ads en Apple Maps waarschijnlijk aan de criteria voldoen om als zogenoemde poortwachters te worden beschouwd. Als dat het geval is, legt Brussel de onderdelen van het Amerikaanse techbedrijf strengere regels op binnen de Wet digitale markten (DMA).

2 uur geleden
Grootste derivatenbeurs ter wereld kampt met storing

SINGAPORE (ANP/BLOOMBERG) - De handel in futures en opties op de Chicago Mercantile Exchange (CME) is vrijdag stilgelegd vanwege een technisch probleem in de datacenters. Dat bevestigde een woordvoerder van CME Group. Het Amerikaanse bedrijf exploiteert de grootste derivatenbeurs ter wereld.

2 uur geleden
Weinig beweging op Damrak op laatste handelsdag november

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak liet vrijdag weinig beweging zien. Beleggers deden het rustig aan op de laatste handelsdag van november. Wall Street bleef donderdag dicht door de viering van Thanksgiving en is op Black Friday slechts een halve dag geopend. De New Yorkse beurzen sluiten op deze voor retailers belangrijke koopjesdag om 19.00 uur Nederlandse tijd.

4 uur geleden
600 FNV'ers tekenen petitie tegen hervormingen Asscher en Heerts

AMSTERDAM (ANP) - Ruim zeshonderd leden van vakbond FNV hebben een petitie ondertekend tegen de hervormingen die tijdelijk toezichthouders Lodewijk Asscher en Ton Heerts voorstellen. Dat maakte de organisatie FNV Democratisch vlak voor het begin van een nieuwe rechtszaak over de crisis binnen FNV bekend.

4 uur geleden