Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

Bloomberg: Meta denkt aan eigen smartwatch en oordopjes

MENLO PARK (ANP) - Facebook-moederbedrijf Meta Platforms werkt aan verbeterde versies van zijn slimme brillen en doet onderzoek naar nieuwe draagbare apparaten zoals slimme horloges en oordopjes met camera's. Het concern van topman Mark Zuckerberg zou volgens persbureau Bloomberg overwegen te gaan concurreren met bijvoorbeeld de smartwatches van Samsung en AirPods van Apple.

De reeks producten maakt deel uit van een poging om Meta te herpositioneren als vernieuwer op het gebied van kunstmatige intelligentie (AI). AI moet dan ook meer in de producten worden verwerkt.

Het socialemediabedrijf heeft tientallen miljarden uitgegeven aan innovatie met zogeheten augmented en virtual reality. Ook zijn al meerdere versies van zijn headsets en brillen gelanceerd, maar die lijken nog niet echt aan te slaan bij consumenten.

Plannen uitgesteld

Meta zou al langer plannen hebben om met een eigen smartwatch te komen, maar zou herhaaldelijk details en prioriteiten van het project hebben gewijzigd, en het apparaat meerdere keren hebben geannuleerd en weer nieuw leven ingeblazen, schrijft Bloomberg.

Nu zou Meta eraan denken om het slimme horloge mogelijk al dit jaar uit te brengen, met een scherm waarop foto's kunnen worden weergegeven die bijvoorbeeld met de slimme brillen van het bedrijf zijn gemaakt. Als Meta besluit de oordopjes voor consumenten te produceren, zullen ze waarschijnlijk pas over een paar jaar op de markt komen.

Meer uit Financieel

Vliegtuigen wijken uit naar Maastricht door staking België

MAASTRICHT (ANP) - Het vliegveld van Maastricht verwacht in de komende dagen meer vluchten te verwerken door een grote staking in België. Meerdere maatschappijen laten hun vliegtuigen uitwijken, meldt Maastricht Aachen Airport zondag.

2 uur geleden
Veel uitval treinritten door staking in België

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Door een staking in België vervallen maandag en dinsdag veel treinritten. Volgens de nationale spoorwegmaatschappij NMBS zal de helft van de intercitytreinen niet rijden. Daarnaast rijdt ook tweederde van de lokale en voorstedelijke treinen niet.

6 uur geleden
Bloomberg: hernieuwde interesse mijnbouwer BHP in overname Anglo

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Mijnbouwer BHP heeft opnieuw interesse in een overname van de kleinere branchegenoot Anglo American. Volgens bronnen tegen persbureau Bloomberg heeft BHP de afgelopen dagen toenadering gezocht tot Anglo American voor een overnamedeal. In 2024 zag BHP nog af van een overname van Anglo American nadat een bod werd verworpen.

7 uur geleden
Chinese premier: economische samenwerking met Italië versterken

JOHANNESBURG (ANP/RTR) - China wil de economische samenwerking met Italië verder versterken en verwelkomt Italiaanse bedrijven die actief willen worden op de Chinese markt. Dat heeft de Chinese premier Li Qiang gezegd tegen de Italiaanse premier Giorgia Meloni op de G20-top in het Zuid-Afrikaanse Johannesburg.

9 uur geleden
Krant: EssilorLuxottica wil belang nemen in modehuis Armani

ROME (ANP/RTR/BLOOMBERG) - EssilorLuxottica, het concern achter zonnebrillenmerk Ray-Ban en Pearle Opticiens, is bereid een belang van 5 tot 10 procent te nemen in modehuis Armani. Dat meldde de Italiaanse krant Il Sole 24 Ore. Volgens de krant heeft het bedrijf Armani geïnformeerd over de interesse in een belang, zonder dat het een actieve rol wil spelen in de gang van zaken bij het modehuis.

10 uur geleden
Britse regering wil meer eigen productie belangrijke grondstoffen

LONDEN (ANP/TRTR/BLOOMBERG) - De Britse regering van premier Keir Starmer wil meer eigen productie van belangrijke grondstoffen om de afhankelijkheid van leveringen uit het buitenland te verminderen. De overheid heeft een strategisch plan opgezet om in 2035 minstens 10 procent van de behoefte uit binnenlandse winning te halen en nog eens 20 procent van de vraag moet dan komen uit recycling.

11 uur geleden
VS werken aan alternatieven voor importheffingen, meldt Bloomberg

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering werkt aan alternatieve plannen voor de importheffingen van president Donald Trump, voor het geval het Hooggerechtshof de meeste heffingen ongeldig verklaart. De VS willen die dan zo snel mogelijk vervangen door andere opties, melden ingewijden aan persbureau Bloomberg.

1 dag geleden