Bloomberg: LeBron James praat met Nike over verkoop Springhill
BEAVERTON (ANP) - Basketballer LeBron James voert gesprekken met sportmerk Nike en andere geïnteresseerde partijen over een verkoop van zijn productiebedrijf Springhill Company. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden. Techwebsite The Information, dat eerder berichtte over een mogelijke verkoop, schreef dat het bedrijf tot 750 miljoen dollar zou kunnen opleveren.
LeBron James richtte Springhill Company vorig jaar op met zijn zakenpartner Maverick Carter. De twee combineerden een marketingbedrijf met twee andere ondernemingen. Een daarvan is Springhill Entertainment, het bedrijf achter de film Space Jam: A New Legacy, waarin LeBron James de hoofdrol speelt en die later op woensdag in Nederland in première gaat. De ander is Uninterrupted, dat het HBO-praatprogramma The Shop produceert. Daarin praat en debatteert James met gasten in een kapperszaak.
Voor de oprichting van Springhill haalden James en Carter zo'n 100 miljoen dollar aan investeringen op.
Meer uit Financieel
PARIJS (ANP) - Het Internationaal Energieagentschap (IEA) wil dat landen kijken of het nodig is om aanvullende dieselvoorraden vrij te geven. Directeur Fatih Birol van het IEA heeft dat voorgesteld aan alle lidstaten, waaronder Nederland. Daarbij riep hij landen ook op te beslissen over hoeveel en wanneer die diesel dan wordt vrijgegeven.
1 uur geledenRIJSWIJK (ANP) - Nederlandse klanten van reisorganisatie TUI lijken niet te zijn geraakt door het datalek waarvan Belgische reizigers last hebben. Dat meldt een woordvoerster na berichtgeving in Belgische media dit weekend over het lek.
1 uur geledenBRASÍLIA (ANP/AFP) - Het campagneteam van de Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva heeft Meta beschuldigd van inmenging in de verkiezingen. Zijn socialemediaberichten zouden zijn geblokkeerd van de platforms van het Amerikaanse techbedrijf.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Wereldbank voert gesprekken met dertig tot veertig landen over mogelijke crisishulp om de energieschokken en prijsstijgingen door de Iranoorlog op te vangen. Dat heeft Wereldbank-president Ajay Banga gezegd in een interview met persbureau Reuters.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten hebben toestemming gegeven om maximaal 4 miljoen vaten ruwe olie vrij te geven vanuit de strategische reserves. Daarmee moeten de leveringsproblemen worden opgevangen die de storm Isaias in het zuidoosten van het land heeft veroorzaakt.
6 uur geledenREDMOND (ANP) - De topman van Microsoft heeft gepleit voor meer controle bij het ontwikkelen van kunstmatige intelligentie. Dit weekend zei hij in een bericht op X dat bedrijven krachtige AI-modellen zouden moeten beschouwen als mogelijke interne risico's. Ze moeten er volgens hem van uitgaan dat zulke AI-modellen "gecompromitteerd" zijn en een soort "noodrem" inbouwen om ze in toom te houden.
7 uur geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - De autoverkopen in China zijn in de eerste negen maanden van dit jaar hard gedaald door verslechterende marktomstandigheden. In totaal werden er 1,7 miljoen voertuigen verkocht in China, 's werelds grootste automarkt. Dat is een daling van 21 procent vergeleken met dezelfde periode vorig jaar, maakte branchevereniging China Passenger Car Association bekend.
1 dag geleden