Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: investeerders schatten waarde PSG op 4 miljard euro

Bloomberg: investeerders schatten waarde PSG op 4 miljard euro

PARIJS (ANP) - Voetbalclub Paris Saint-Germain is volgens potentiële investeerders 4 miljard euro waard. De Franse topclub, die op zoek is naar meer geld om de club te laten groeien, heeft volgens bronnen van financieel persbureau Bloomberg drie serieuze biedingen gekregen op een belang van maximaal 15 procent van de club. Het hoogste bod leidde tot de waardering van 4 miljard euro.

Hoe dan ook lijkt eigenaar Qatar Sports Investments een flinke winst te gaan maken op het deel van de club dat in de verkoop gaat. De investeringsmaatschappij betaalde in 2011 naar verluidt 50 miljoen euro voor 70 procent van de club.

Voetbalclubs leveren momenteel veel op. Onlangs is Chelsea verkocht voor omgerekend bijna 5 miljard euro. Manchester United, dat nu te koop staat, zal naar verwachting nog meer opleveren. Bankiers zeiden tegen de Britse zakenkrant Financial Times dat die club mogelijk meer dan 8 miljard pond (ruim 9,2 miljard euro) waard is. Ook Liverpool staat te koop.

PSG kondigde vorige week aan te overwegen stadion Parc des Princes te verlaten en te verhuizen naar het nationale stadion Stade de France in Parijs. Nasser Al-Khelaïfi, de Qatarese voorzitter van PSG, zei dat de club heeft geprobeerd het huidige stadion te kopen, maar dat de stad te veel geld vroeg. Een andere optie is om het nationale stadion te kopen van de Franse overheid. Mogelijk wordt daar het opgehaalde geld voor gebruikt.

Meer uit Voetbal

IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

22 minuten geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

1 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

3 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

4 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

4 uur geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

6 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

9 uur geleden