Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloomberg: investeerders schatten waarde PSG op 4 miljard euro

Bloomberg: investeerders schatten waarde PSG op 4 miljard euro

PARIJS (ANP) - Voetbalclub Paris Saint-Germain is volgens potentiële investeerders 4 miljard euro waard. De Franse topclub, die op zoek is naar meer geld om de club te laten groeien, heeft volgens bronnen van financieel persbureau Bloomberg drie serieuze biedingen gekregen op een belang van maximaal 15 procent van de club. Het hoogste bod leidde tot de waardering van 4 miljard euro.

Hoe dan ook lijkt eigenaar Qatar Sports Investments een flinke winst te gaan maken op het deel van de club dat in de verkoop gaat. De investeringsmaatschappij betaalde in 2011 naar verluidt 50 miljoen euro voor 70 procent van de club.

Voetbalclubs leveren momenteel veel op. Onlangs is Chelsea verkocht voor omgerekend bijna 5 miljard euro. Manchester United, dat nu te koop staat, zal naar verwachting nog meer opleveren. Bankiers zeiden tegen de Britse zakenkrant Financial Times dat die club mogelijk meer dan 8 miljard pond (ruim 9,2 miljard euro) waard is. Ook Liverpool staat te koop.

PSG kondigde vorige week aan te overwegen stadion Parc des Princes te verlaten en te verhuizen naar het nationale stadion Stade de France in Parijs. Nasser Al-Khelaïfi, de Qatarese voorzitter van PSG, zei dat de club heeft geprobeerd het huidige stadion te kopen, maar dat de stad te veel geld vroeg. Een andere optie is om het nationale stadion te kopen van de Franse overheid. Mogelijk wordt daar het opgehaalde geld voor gebruikt.

Meer uit Voetbal

Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

10 minuten geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

11 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

12 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

14 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

15 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

15 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

18 uur geleden