Blom leidt Espanyol bij Europees afscheid
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Kevin Blom fluit donderdag zijn laatste wedstrijd buiten Nederland. Hij heeft de leiding bij het Europa League-duel tussen Espanyol en CSKA Moskou.
De 45-jarige Blom blijft wel wedstrijden in de eredivisie fluiten, maar als FIFA-arbiter komt hij niet meer in actie. Blom ontving in 2005 zijn FIFA-badge, die recht geeft op het fluiten van internationale wedstrijden. Hij behoorde enkele seizoenen tot de elitegroep van Europese scheidsrechters.
Espanyol heeft zich al verzekerd van een plek in de knock-outfase van de Europa League. Voor CSKA Moskou staat er niets meer op het spel.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP/RTR) - Hajime Moriyasu blijft tot en met de Azië Cup van volgend jaar de bondscoach van Japan. De Japanse voetbalbond maakte donderdag bekend dat Go Oiwa, de coach van het elftal onder 21, hem na dat toernooi in februari 2027 zal opvolgen.
6 minuten geledenZEIST (ANP) - Serdar Gözübüyük fluit de strijd om de Johan Cruijff Schaal tussen PSV en AZ. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. Het duel tussen de landskampioen en de bekerwinnaar wordt op zondag 2 augustus om 18.00 uur gespeeld in het Eindhovense Philips Stadion.
35 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Karim Adeyemi gaat naar FC Barcelona. De 24-jarige aanvaller wordt door de Catalaanse club overgenomen van Borussia Dortmund. FC Barcelona heeft bekendgemaakt dat de Duitser een contract tot medio 2031 tekent.
56 minuten geledenLONDEN (ANP) - De Noorse voetbalbond dient een officiële klacht in bij wereldvoetbalbond FIFA in de zaak rond de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat heeft Lise Klaveness, voorzitter van de Noorse bond NFF, aangekondigd in een interview in de Britse krant The Times.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Voetballer Robert Lewandowski heeft zijn debuut voor Chicago Fire in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS niet kunnen opluisteren met een zege. De ploeg verloor bij kampioen Inter Miami met 3-2, mede door twee doelpunten van Luis Suárez.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over William Saliba. De 25-jarige Franse verdediger liep in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje een rugblessure op.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Doelman Vozinha van Kaapverdië is door voetbalfans opgenomen in het in hun ogen beste elftal van het voorbije wereldkampioenschap. Hij kreeg 39,6 procent van de stemmen en bleef daarmee de Spanjaard Unai Simón voor.
16 uur geleden