Blom leidt Espanyol bij Europees afscheid
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Kevin Blom fluit donderdag zijn laatste wedstrijd buiten Nederland. Hij heeft de leiding bij het Europa League-duel tussen Espanyol en CSKA Moskou.
De 45-jarige Blom blijft wel wedstrijden in de eredivisie fluiten, maar als FIFA-arbiter komt hij niet meer in actie. Blom ontving in 2005 zijn FIFA-badge, die recht geeft op het fluiten van internationale wedstrijden. Hij behoorde enkele seizoenen tot de elitegroep van Europese scheidsrechters.
Espanyol heeft zich al verzekerd van een plek in de knock-outfase van de Europa League. Voor CSKA Moskou staat er niets meer op het spel.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay blijft toch bij Corinthians. De 32-jarige voetballer heeft zijn overeenkomst bij de Braziliaanse voetbalclub verlengd. Dat heeft clubvoorzitter Osmar Stabile naar buiten gebracht. Depay zou een contract tot juni 2028 tekenen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.
13 uur geledenEDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
18 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
20 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
1 dag geleden