Blokker opent komende maanden minstens 37 vestigingen
AMSTERDAM (ANP) - Blokker bereidt zich voor om de komende tijd minstens 37 nieuwe winkels te openen. De ondernemers achter de in december doorgestarte failliete winkelketen heeft vacatures voor 37 vestigingen uitgezet. De meeste daarvan komen in Zuid-Holland (negen), Noord-Brabant (zeven) en Noord-Holland (vijf).
Blokker had op het moment van het faillissement eind vorig jaar bijna vierhonderd vestigingen, die op 31 december na een uitverkoop dichtgingen. Ongeveer 45 franchisefilialen waren niet betrokken bij het faillissement en bleven open.
Blokker is volgens vakmedium RetailTrends, dat als eerste schreef over de opengestelde vacatures, van plan de winkels deze zomer te openen. Vorige maand publiceerde de keten op sociale media al een afbeelding met daarop de tekst "er bloeit wat moois". Blokker maakt weer gebruik van een oud logo.
Roland Palmer, een neef van Jaap en Ab Blokker, is volgens mediaberichtgeving betrokken bij de doorstart. Hij houdt zich stil.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP/BLOOMBERG) - Na de historische prijsstijging van 2024 zijn de cacaoprijzen op de wereldmarkt dit jaar met zo'n 50 procent gekelderd. Dit betekent echter niet dat de prijzen van chocoladerepen en bonbons binnenkort omlaag gaan.
1 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Schiphol is "volop bezig" met het nasturen van achtergebleven koffers na een storing in een deel van het bagagesysteem, zegt een woordvoerster van de luchthaven zaterdag. Het duurt nog "enkele dagen" voordat iedereen zijn koffer weer terug heeft. "Er wordt hard gewerkt om onze passagiers zo snel mogelijk hun bagage na te leveren", laat ook een woordvoerster van KLM weten.
2 uur geledenROCKY MOUNT (ANP/RTR) - De Amerikaanse economie heeft volgens president Donald Trump de weg omhoog gevonden, nu de inflatie afneemt en de prijsdruk op belangrijke goederen afzwakt.
3 uur geledenCHICAGO (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De Amerikaanse vliegtuigbouwer Boeing heeft de Amerikaanse luchtvaartautoriteit FAA gevraagd zijn 777-vrachtvliegtuig tijdelijk vrij te stellen van een uitstootregel die eind 2027 ingaat. Daarbij verwijst Boeing naar een wereldwijd tekort aan dit soort brede vrachttoestellen.
13 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag hoger gesloten. Het optimisme werd aangejaagd door techbedrijven als Oracle. Dat aandeel steeg 6,6 procent.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Franse regering gaat de komende dagen in beroep tegen de uitspraak van een rechtbank in Parijs vrijdag over een tijdelijke blokkade van Shein in het land. Frankrijk wilde Shein drie maanden blokkeren omdat op de Chinese webwinkel op kinderen lijkende sekspoppen en wapens werden verkocht. Maar de rechtbank vond zo'n maatregel buiten proportie.
16 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Op Schiphol zijn vrijdag naar schatting 20.000 koffers achtergebleven door een storing in een deel van het bagagesysteem. De storing duurde uren. Pas aan het einde van de middag meldde het vliegveld dat de storing in Vertrekhal 2 was verholpen. Gedurende de dag is een deel van de ingecheckte ruimbagage niet met de geplande vluchten meegenomen.
18 uur geleden