Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blokker noemt afhaken franchisewinkels geen verrassing

Blokker noemt afhaken franchisewinkels geen verrassing

AMSTERDAM (ANP) - Blokker noemt het geen verrassing dat sommige zelfstandige filiaalhouders zich niet aansluiten bij het doorgestarte winkelbedrijf. Een aantal van deze ondernemers zei tegen De Telegraaf niets te zien in een franchisesamenwerking met het nieuwe Blokker van ondernemer Roland Palmer.

Een woordvoerder van het winkelbedrijf bevestigt dat er afhakers zijn. Dit was volgens hem verwacht. Een deel van de zelfstandige winkeliers kiest er juist wel voor om met Blokker samen te werken. "Een aantal heeft ook nog geen beslissing genomen. Binnenkort is de deadline om een keuze te maken", legt de woordvoerder uit.

Hoeveel franchisezaken zich uiteindelijk aansluiten, kan Blokker nog niet zeggen. Winkels die afhaken kunnen niet langer de merknaam Blokker gebruiken.

Blokker ging in het najaar van 2024 failliet, maar 45 franchisenemers konden nog doorgaan. Later kocht Blokker-telg Roland Palmer de merknaam uit de failliete boedel om de huishoudwinkelketen weer op te bouwen.

Meer uit Financieel

Amsterdamse beurs sluit hoger ondanks nieuwe heffingen van Trump

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met aanzienlijke winst gesloten. Beleggers lijken zich weinig aan te trekken van de nieuwe importheffingen van de Amerikaanse president Donald Trump. De president heeft inmiddels aan rond de twintig landen brieven gestuurd met importheffingen, die grotendeels overeenkomen met de percentages die Trump al in april had aangekondigd.

48 minuten geleden
ACM vraagt om aandacht voor concurrentie rond supermarkt-cao

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) vraagt de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid om aandacht voor het concurrentiespeelveld tussen traditionele supermarkten en onlinesupermarkten, zoals Picnic. De marktwaakhond schreef een brief aan de minister naar aanleiding van een mogelijk besluit om een nieuwe supermarkt-cao voor de hele sector verplicht te maken. Picnic wil hiervan worden uitgezonderd.

59 minuten geleden
FNV schort acties bij grondpersoneel KLM op tot na zomervakantie

UTRECHT (ANP) - Vakbond FNV schort acties bij het grondpersoneel van KLM op tot na de zomervakantie. De afgelopen weken werden al tot tweemaal toe aangekondigde stakingen op Schiphol door de rechter verboden.

1 uur geleden
Tesla kondigt aandeelhoudersvergadering aan na druk investeerders

AUSTIN (ANP/RTR) - De jaarlijkse aandeelhoudersvergadering van Tesla vindt plaats op 6 november. De elektrische autofabrikant heeft dat donderdag aangekondigd, een dag nadat een groep investeerders had aangedrongen op het vaststellen van een datum.

1 uur geleden
Delta Air Lines fors hoger op afwachtend Wall Street na cijfers

NEW YORK (ANP) - Delta Air Lines behoorde donderdag tot de grote winnaars op de aandelenbeurzen in New York. De luchtvaartmaatschappij presteerde afgelopen kwartaal beter dan analisten en beleggers hadden verwacht. Ook de vooruitzichten voor de huidige verslagperiode, met daarin het belangrijke vakantieseizoen, vielen hoger uit dan voorzien.

3 uur geleden
Nutella-maker Ferrero bevestigt overname moederbedrijf Kellogg's

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Nutella-eigenaar Ferrero neemt het moederbedrijf van Kellogg's over voor 3,1 miljard dollar, omgerekend ruim 2,6 miljard euro. Dat meldt het Italiaanse Ferrero, dat ook bekend is van Tic Tac, Kinder, Raffaello en Ferrero Rocher, nadat verschillende Amerikaanse media hierover eerder op donderdag al berichtten.

3 uur geleden
EIB: hogere stikstofgrens van Wiersma levert 23.000 woningen op

AMSTERDAM (ANP) - Als Nederland wat minder strikt met de regels omgaat, kan de aanpak van het woningtekort sneller en goedkoper. Met die boodschap komt het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) na nieuwe berekeningen. Zo zou een hogere stikstofgrens, zoals landbouwminister Femke Wiersma (BBB) heeft voorgesteld, tot 2030 leiden tot 23.000 extra woningen, met minimale impact op de natuur.

3 uur geleden