Bloemenverkoop Fleurop voor Valentijnsdag naar record
AMSTERDAM (ANP) - Bloemenbestelbedrijf Fleurop heeft dit jaar een record in de boeken gezet bij de verkoop voor Valentijnsdag. Fleurop zegt dat de bestellingen met 48 procent zijn gestegen vergeleken met vorig jaar. "Het is drukker dan ooit", aldus Fleurop.
"Valentijnsdag is traditiegetrouw een piekmoment voor ons", zegt Jeroen de Zwart, algemeen directeur van Fleurop. "Maar dit jaar worden alle records gebroken. Het is mooi om te zien dat er zoveel liefde in de lucht hangt, helemaal in deze tijd waarin fysiek contact niet altijd mogelijk is. Ik ben bijzonder trots op onze bloemisten, die vandaag de hele dag in touw zullen zijn om de liefde te bezorgen."
Het boeket met de titel ‘Winterliefde’ is de absolute favoriet. De gemiddelde orderwaarde bedraagt 46,52 euro. Romantici die naast een boeket ook een cadeaushop-artikel laten bezorgen, verrassen hun geliefden het vaakst met Fleurop Flavours chocolade. Dit jaar biedt Fleurop voor het eerst de mogelijkheid om een fotokaart aan boeketten toe te voegen en daar is gretig gebruik van gemaakt.
Meer uit Financieel
AUSTIN (ANP) - Tesla werkt aan de ontwikkeling van een kleinere en goedkopere elektrische SUV. Dat meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. Volgens de bronnen gaat het om een geheel nieuw model en niet om een variant van Tesla's Model 3 of Y.
39 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Europese Bank voor Wederopbouw en Ontwikkeling (EBWO) investeert dit jaar 5 miljard euro in het herstel van landen die getroffen zijn door de oorlog in het Midden-Oosten. Daarbij gaat het om Irak, Jordanië, Libanon, de Westelijke Jordaanoever en Gaza "en geraakte buureconomieën" als Egypte, Turkije, Armenië en Azerbeidzjan.
1 uur geledenATHENE (ANP/AFP) - De eerste niet-Iraanse olietanker sinds het staakt-het-vuren tussen de Verenigde Staten en Iran is donderdag door de Straat van Hormuz gevaren. Dat meldt de website MarineTraffic, die de locatiegegevens van schepen bijhoudt.
1 uur geledenNYON (ANP/BLOOMBERG) - Nike is in exclusieve onderhandelingen om de wedstrijdballen te maken die gebruikt worden in de mannenedities van de Champions League en andere Europese voetbaltoernooien voor clubs. Daarmee neemt het Amerikaanse sportkledingconcern mogelijk een contract over dat zijn Duitse rivaal Adidas al een kwart eeuw in handen heeft.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met een bescheiden winst gesloten. Een dag eerder noteerde de AEX-index nog stevige winsten doordat beleggers opgelucht reageerden op een staakt-het-vuren dat de Verenigde Staten, Israël en Iran aankondigden. Maar er is veel onzekerheid rond die wapenstilstand.
3 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI schort ambitieuze plannen voor uitbreiding van zijn datacenters in het Verenigd Koninkrijk op, maakte het bedrijf bekend. Het Britse Stargate-project dreigt volgens het bedrijf achter ChatGPT te duur te worden door hoge energiekosten en regelgeving. Voor de regering van premier Keir Starmer is het een tegenvaller, want in zijn plannen voor economische groei spelen AI en datacenters een belangrijke rol.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Gasunie-dochter Hynetwork en het Belgische Fluxys hydrogen gaan een waterstofverbinding tussen Nederland en België aanleggen. Daarover hebben ze een overeenkomst ondertekend. Volgens een verklaring moet de verbinding rond 2030 klaar zijn.
4 uur geleden