Bloemenverkoop Fleurop voor Valentijnsdag naar record
AMSTERDAM (ANP) - Bloemenbestelbedrijf Fleurop heeft dit jaar een record in de boeken gezet bij de verkoop voor Valentijnsdag. Fleurop zegt dat de bestellingen met 48 procent zijn gestegen vergeleken met vorig jaar. "Het is drukker dan ooit", aldus Fleurop.
"Valentijnsdag is traditiegetrouw een piekmoment voor ons", zegt Jeroen de Zwart, algemeen directeur van Fleurop. "Maar dit jaar worden alle records gebroken. Het is mooi om te zien dat er zoveel liefde in de lucht hangt, helemaal in deze tijd waarin fysiek contact niet altijd mogelijk is. Ik ben bijzonder trots op onze bloemisten, die vandaag de hele dag in touw zullen zijn om de liefde te bezorgen."
Het boeket met de titel ‘Winterliefde’ is de absolute favoriet. De gemiddelde orderwaarde bedraagt 46,52 euro. Romantici die naast een boeket ook een cadeaushop-artikel laten bezorgen, verrassen hun geliefden het vaakst met Fleurop Flavours chocolade. Dit jaar biedt Fleurop voor het eerst de mogelijkheid om een fotokaart aan boeketten toe te voegen en daar is gretig gebruik van gemaakt.
Meer uit Financieel
PARIJS (ANP/RTR) - Frankrijk dreigt in de problemen te komen als het begrotingstekort 5 procent van het bruto binnenlands product (bbp) overstijgt in 2026. Dat zegt de president van de Franse centrale bank François Villeroy de Galhau.
26 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index is woensdag licht lager geopend. Daarmee bewoog de hoofdindex iets weg van de historische mijlpaal van 1000 punten, na het bereiken van een nieuwe recordslotstand dinsdag.
28 minuten geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Eurostar heeft vorig jaar meer dan 20 miljoen reizigers vervoerd via zijn hogesnelheidstreinen, een nieuw record. Vooral tussen Amsterdam en Londen groeide het aantal reizigers.
1 uur geledenBEIJING (ANP) - China ontmoedigt lokale bedrijven nu zelf om hoogwaardige AI-chips van het Amerikaanse Nvidia te kopen. Autoriteiten hebben deze week tegen douanepersoneel gezegd dat de H200-chips het land niet in mogen. De overheid raadt bedrijven af de chips te kopen, tenzij dit noodzakelijk is, melden bronnen aan persbureau Reuters. "De bewoording is zo streng dat het in feite neerkomt op een verbod", zegt een van hen.
1 uur geledenBEIJING (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het Chinese handelsoverschot blijft groeien en is aan het eind van 2025 op een recordhoogte van 1,2 biljoen dollar uitgekomen. Dat terwijl de export naar de VS verder daalt. China richt zich nadrukkelijk op de rest van de wereld.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland exporteerde in november opnieuw een stuk meer goederen dan een jaar eerder. De groei van 4,7 procent is wel iets lager dan de 5,7 procent van oktober, maar wel weer hoger dan in de zes maanden daarvoor. Vooral transportmiddelen en machines gingen vaker naar het buitenland, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Steeds meer Nederlanders gebruiken AI-tools bij het plannen van hun vakantie, zo blijkt uit de zogenoemde vakantiemonitor van de ANWB. Kunstmatige hulpmiddelen zoals ChatGPT en Gemini worden niet alleen ingezet om inspiratie op te doen, maar ook om reisschema's samen te stellen, een passende bestemming te vinden en activiteiten te plannen. Zowel vooraf als tijdens de reis. Van alle Nederlanders gebruikt ruim 34 procent zo'n tool daarvoor.
5 uur geleden