Bloemenverkoop Fleurop voor Valentijnsdag naar record
AMSTERDAM (ANP) - Bloemenbestelbedrijf Fleurop heeft dit jaar een record in de boeken gezet bij de verkoop voor Valentijnsdag. Fleurop zegt dat de bestellingen met 48 procent zijn gestegen vergeleken met vorig jaar. "Het is drukker dan ooit", aldus Fleurop.
"Valentijnsdag is traditiegetrouw een piekmoment voor ons", zegt Jeroen de Zwart, algemeen directeur van Fleurop. "Maar dit jaar worden alle records gebroken. Het is mooi om te zien dat er zoveel liefde in de lucht hangt, helemaal in deze tijd waarin fysiek contact niet altijd mogelijk is. Ik ben bijzonder trots op onze bloemisten, die vandaag de hele dag in touw zullen zijn om de liefde te bezorgen."
Het boeket met de titel ‘Winterliefde’ is de absolute favoriet. De gemiddelde orderwaarde bedraagt 46,52 euro. Romantici die naast een boeket ook een cadeaushop-artikel laten bezorgen, verrassen hun geliefden het vaakst met Fleurop Flavours chocolade. Dit jaar biedt Fleurop voor het eerst de mogelijkheid om een fotokaart aan boeketten toe te voegen en daar is gretig gebruik van gemaakt.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - Hackersgroep ShinyHunters heeft voor de vierde dag op rij gestolen klantgegevens van Odido op internet geplaatst. Dit keer lijkt het te gaan om een veel grotere hoeveelheid data, mogelijk zelfs alle nog niet eerder vrijgegeven data. De omvang van het bestand met de naam 'full_odido_shinyhunters' is meer dan 25 keer zo groot als het zaterdag naar buiten gebrachte bestand.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ruim 9,6 miljoen mensen hebben de afgelopen weken van de Belastingdienst een blauwe envelop ontvangen met de oproep aangifte inkomstenbelasting over 2025 te doen. Vanaf 1 maart moeten 7,1 miljoen particulieren en 2,5 miljoen ondernemers belastingaangifte doen. Dat kan tot 1 mei.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Verzekeraars hebben scheepseigenaren zaterdag laten weten dat ze polissen zullen annuleren en de premies fors zullen optrekken voor schepen die door de Golf van Oman en de Straat van Hormuz varen, nadat de VS en Israël Iran aanvielen. Dat meldt de Financial Times.
14 uur geledenRIJSWIJK (ANP) - Reisconcern TUI heeft bijna driehonderd reizigers vastzitten in het Midden-Oosten, waar het nu erg onrustig is door de Amerikaanse en Israëlische aanvallen op Iran. De organisatie is bezig om te kijken hoe het deze reizigers zo snel mogelijk terug naar Nederland kan krijgen, laat het bedrijf zaterdagavond weten.
14 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR/AFP) - De Straat van Hormuz, de ingang van de olierijke Perzische Golf, is zaterdag zo goed als leeggeraakt na oproepen van Iraanse autoriteiten aan schepen om niet meer door de zeestraat te varen. Dat blijkt uit gegevens van de site MarineTraffic, waar de locatie van schepen wereldwijd te volgen is. Aan weerszijden van de belangrijke vaarroute hopen de wachtende schepen zich op.
15 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Schepen mogen van Iran de belangrijke waterweg Straat van Hormuz niet gebruiken. Dat zegt een bron binnen de EU-marinemissie Aspides tegen persbureau Reuters.
16 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse regering van president Donald Trump kampt met meer dan 2000 rechtszaken van bedrijven die door hen betaalde invoerheffingen terugbetaald willen krijgen. Dat heeft persbureau Bloomberg becijferd. De rechtszaken hangen samen met de recente uitspraak van het Hooggerechtshof, waarbij een groot deel van Trumps tarieven onwettig verklaard werd. De regering probeert de rechtszaken voorlopig op de lange baan te schuiven.
17 uur geleden