Bloemendaal behoudt beste hockeyer ter wereld
BLOEMENDAAL (ANP) - Hockeyclub Bloemendaal heeft de beste speler ter wereld langer aan zich weten te binden. Arthur van Doren, de 25-jarige Belg die werd gekozen tot beste hockeyer van 2017 en 2018, speelt ook volgend seizoen op Sportpark 't Kopje. Van Doren behoort tot de kandidaten om ook te worden gekozen tot de beste speler van 2019.
De Belg is bezig aan zijn tweede seizoen bij Bloemendaal, waarmee hij afgelopen jaar het eerste kampioenschap van de club sinds 2010 veroverde. De Noord-Hollandse ploeg voert ook nu de ranglijst van de hoofdklasse weer aan. "We zijn blij met de verlenging van Arthur, hij is de meest in het oog springende en gewilde speler van de wereld van het moment", aldus bestuurslid Pepijn Post van Bloemendaal, dat ook Glenn Schuurman, Floris Wortelboer en de Duitser Florian Fuchs langer aan zich wist te binden. Mats de Groot en Oliver Polkamp stoppen na dit seizoen.
Van Doren veroverde eind 2018 met België voor het eerst de wereldtitel, door Oranje in de finale via shoot-outs te verslaan. Vorig jaar volgde ook winst van het EK in Antwerpen.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
1 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
4 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
20 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
21 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
23 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 dag geleden