Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blinde man in Bussum op straat mishandeld, dader gevlucht

Blinde man in Bussum op straat mishandeld, dader gevlucht

BUSSUM (ANP) - Een 49-jarige blinde man is in Bussum mishandeld door een onbekende man, maakte de politie zondag bekend. Het slachtoffer werd vrijdag uit het niets aangevallen en meerdere keren op zijn borst geslagen. De man moest door een dokter worden behandeld en heeft enkele gekneusde ribben overgehouden aan het voorval.

De 49-jarige liep met zijn blindengeleidehond en blindenstok op de stoep van de Godelindestraat ter hoogte van basisschool de Hoeksteen. Rond 15.20 uur werd hij volkomen onverwacht aangevallen, meldt de politie. Na de mishandeling rende de dader hard weg.

De politie neemt de zaak hoog op en roept getuigen op zich te melden. Volgens het slachtoffer zou een onbekende vrouw bij hem in de buurt zijn geweest ten tijde van de mishandeling en de politie wil graag met haar in contact komen.

Meer uit Binnenland

Afsluitdijk opnieuw dicht door technische storing

DEN OEVER (ANP) - De Afsluitdijk is in beide richtingen dicht door een storing aan de brug over de Stevinsluizen. Dat meldt Rijkswaterstaat. Het is nog niet bekend hoe lang de problemen gaan duren.

43 minuten geleden
Greenpeace hangt banner op bij Allseas tegen diepzeemijnbouw

DELFT (ANP) - Greenpeace voert donderdagochtend actie bij het kantoor van het offshorebedrijf Allseas in Delft. De milieuorganisatie roept het bedrijf op niet te starten met diepzeemijnbouw en "te stoppen met samenwerken met de Amerikaanse regering".

1 uur geleden
ANWB voorziet vanaf vrijdag grote drukte door vakantie-uittocht

DEN HAAG (ANP) - Op de Nederlandse wegen wordt het vrijdag en de rest van het weekend flink druk door het begin van de zomervakantie in het zuiden van het land, verwacht de ANWB. Het verkeer kan vrijdag vanaf het middaguur al vastlopen.

1 uur geleden
Onderzoek: weinig risico op ernstig letsel bij inzet taser

UTRECHT (ANP) - Het gebruik van het stroomstootwapen door de politie in Nederland geeft weinig risico op lichamelijk letsel waarvoor een behandeling in het ziekenhuis nodig is. Dat blijkt uit de Gezondheidsmonitor Stroomstootwapen, uitgevoerd door de GGD Amsterdam en zorgonderzoeksbureau Nivel.

2 uur geleden
Aantal aanslagen met explosieven tot nu toe hoger dan vorig jaar

DEN HAAG (ANP) - In de eerste zes maanden van 2025 waren er 678 aanslagen met explosieven en pogingen daartoe, tegenover 644 in het eerste halfjaar van vorig jaar. Dat is een stijging van 5 procent, blijkt uit cijfers die het ANP heeft opgevraagd bij de politie.

3 uur geleden
Geen weerwaarschuwingen meer in Nederland, overal code groen

DE BILT (ANP) - Na veel weerwaarschuwingen de afgelopen dagen van het KNMI kleurt Nederland woensdagavond weer volledig groen. Dat betekent dat er een einde is gekomen aan de extreme hitte en de fikse onweersbuien met windstoten.

13 uur geleden
Financiƫle steun voor gedupeerde ondernemers Valkenburgse Meer

DEN HAAG (ANP) - De provincie Zuid-Holland heeft 100.000 euro beschikbaar gesteld voor ondernemers langs het Valkenburgse Meer, als tegemoetkoming voor gemiste inkomsten. De recreatieplas bij Leiden was bijna drie maanden afgesloten, nadat een stuk van de oever was ingestort. De gemeente Katwijk trok de noodverordening vorige week in. Het grootste deel van het gebied is nu weer toegankelijk voor recreanten, zoals surfers en wandelaars.

14 uur geleden