Blind wint met Girona FC bij nog puntloos Sevilla
SEVILLA (ANP) - Daley Blind heeft met zijn Spaanse club Girona FC de uitwedstrijd tegen Sevilla gewonnen. Het werd in Estadio Ramón Sánchez Pizjuan 2-1 voor de ploeg van Blind, die de hele wedstrijd speelde.
Yangel Herrera opende na een kwartier de score namens Girona FC en Nemanja Gudelj, voormalig speler van AZ en Ajax, maakte net voor rust gelijk. Aleix García kroonde zich in de 56e minuut tot matchwinner.
Girona FC heeft na drie duels 7 punten. Alleen koploper Real Madrid heeft er vooralsnog meer. Voor Sevilla was het al de derde nederlaag van het seizoen. Eerder waren Deportivo Alavés en Valencia te sterk.
Blind (33) tekende afgelopen zomer in Spanje. Hij stond het afgelopen half jaar onder contract bij Bayern München na een vertrek bij Ajax.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
1 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
23 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
23 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden