Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blind verwacht niet direct de hoofdrol bij Bayern München

Blind verwacht niet direct de hoofdrol bij Bayern München

DOHA (ANP) - Daley Blind is met ambitie en realiteitszin begonnen aan het trainingskamp van zijn nieuwe club Bayern München in Doha. "Ik weet wat mijn rol hier is", zei de van Ajax overgekomen verdediger bij zijn presentatie in Qatar. Hij is vooralsnog voor een half jaar gecontracteerd, als stand-in van de zwaar geblesseerde Franse international Lucas Hernández.

De Nederlandse international, basisspeler van Oranje op het WK in Qatar, verwacht niet direct een plaats in de basis bij de Duitse kampioen. "Ik moet er staan als het elftal mij nodig heeft", aldus Blind. "Ik weet dat ik vooralsnog misschien niet de eerste keus van de trainer ben, maar ik ga er voor vechten dat wel te worden. Ik wil altijd spelen en ben bereid daarvoor alles te geven. Maar ik accepteer ook mijn positie hier."

Over zijn vertrek bij Ajax en zijn relatie met trainer Alfred Schreuder in Amsterdam liet Blind zich niet uit. "Daar is voorlopig genoeg over gezegd en geschreven. Misschien kom ik er op een later tijdstip nog eens op terug. Nu richt ik me volledig op Bayern München." Bij Ajax was Blind niet meer zeker van een plaats in de basis.

Meer uit Voetbal

Einde seizoen voor geblesseerde PEC-aanvaller Shoretire

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.

9 minuten geleden
Aanvoerder Kemper vertrekt aan einde seizoen bij NAC Breda

BREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.

10 minuten geleden
Senegalese voetbalbond maakt definitieve stap naar CAS

DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.

42 minuten geleden
Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

5 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

18 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

18 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

19 uur geleden