Blind trefzeker voor Girona in bekertoernooi
GIRONA (ANP) - Girona heeft de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi. De verrassende koploper in de competitie rekende in de achtste finales af met Rayo Vallecano: 3-1. Daley Blind, de laatste weken al vaker trefzeker, maakte de derde goal voor de thuisploeg.
Girona stond in het eigen Estadio Montilivi binnen een half uur met 3-0 voor. Cristhian Stuani scoorde in vier minuten tijd twee keer. Daarna was het de beurt aan Blind. De verdediger ging mee naar voren bij een hoekschop. In de rebound kwam er plots nog een voorzet van de andere kant en de international tikte de bal behendig langs de doelman van Vallecano.
Nog voor rust maakte Randy Nteka een goal voor de bezoekers, maar daar bleef het bij. In de tweede helft vielen geen doelpunten meer.
Meer uit Voetbal
SPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
15 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
1 dag geleden