Blind trefzeker voor Girona in bekertoernooi
GIRONA (ANP) - Girona heeft de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi. De verrassende koploper in de competitie rekende in de achtste finales af met Rayo Vallecano: 3-1. Daley Blind, de laatste weken al vaker trefzeker, maakte de derde goal voor de thuisploeg.
Girona stond in het eigen Estadio Montilivi binnen een half uur met 3-0 voor. Cristhian Stuani scoorde in vier minuten tijd twee keer. Daarna was het de beurt aan Blind. De verdediger ging mee naar voren bij een hoekschop. In de rebound kwam er plots nog een voorzet van de andere kant en de international tikte de bal behendig langs de doelman van Vallecano.
Nog voor rust maakte Randy Nteka een goal voor de bezoekers, maar daar bleef het bij. In de tweede helft vielen geen doelpunten meer.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.
12 uur geledenROME (ANP) - AS Roma is dankzij een zege bij Sassuolo (1-0) gedeeld koploper van de Serie A. De ploeg uit Rome heeft net als Napoli 18 punten uit acht wedstrijden. De ploeg uit Napels, die zaterdag met Noa Lang als invaller met 3-1 won van Internazionale, heeft wel een beter doelsaldo.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de aanval van FC Barcelona op de koppositie in La Liga afgeslagen en won de Clásico. De ploeg van trainer Xabi Alonso was op eigen veld sterker dan de naaste belager en won met 2-1. Daardoor heeft Real na tien speelronden 5 punten meer dan Barcelona.
12 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft trainer Bas Sibum ontslagen. De reden zijn de tegenvallende prestaties, meldt de Overijsselse Eredivisieclub. Heracles verloor zaterdag met 3-0 bij FC Volendam en behaalde uit de eerste tien competitiewedstrijden maar 3 punten.
12 uur geleden