Blind tevreden met zakelijke overwinning van Oranje
AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind was tevreden over hoe weinig het Nederlands elftal had weggegeven tegen Oostenrijk. Nederland won in Amsterdam met 2-0 dankzij een benutte strafschop van Memphis Depay en een doelpunt van Denzel Dumfries en verzekerde zich al van de eerste plaats in de groep en van de volgende ronde.
"Ik denk dat we heel zakelijk gespeeld hebben", zei de verdediger bij de NOS. "We hebben redelijk goed op de counter gespeeld. Aan de bal kon het wel beter, maar als je ziet hoe weinig we weggeven en als je wint met 2-0, dan maakt dat voor mij niet zo veel uit."
Blind benadrukte nog eens dat het belangrijk was dat er weinig kansen waren weggegeven. "Het is niet erg om af en toe de bal niet te hebben. Het gaat om het resultaat. Ik denk dat we de grootste kansen van de avond hebben gecreëerd."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
5 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
5 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
18 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
20 uur geleden