Blind mist met Girona topper tegen Real Madrid
MADRID (ANP) - Daley Blind mist zaterdag de topper in de Spaanse voetbalcompetitie tussen zijn club Girona en koploper Real Madrid. De Catalaanse club was in beroep gegaan tegen zowel de straf die Blind kreeg na zijn vijfde gele kaart van het seizoen als de schorsing voor coach Michel die in het duel met Real Sociedad rood had gekregen.
De sancties waren gegeven naar aanleiding van aanmerkingen op de scheidsrechter en Girona vocht ze beide aan. Maar de tuchtcommissie van de Spaanse bond verwierp ze. Beide teams treffen elkaar zaterdag in stadion Bernabéu van Real Madrid. Girona is de verrassing van het seizoen. De ploeg staat tweede op 2 punten van Real Madrid.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."
19 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen (44) vertrekt in april volgend jaar bij Ajax. Dat is na gesprekken met de raad van commissarissen besloten, meldt de club uit Amsterdam in een persbericht.
49 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz rekent zondag op Ivan Perišić voor de uitwedstrijd van PSV tegen SC Cambuur. De aanvaller liep woensdag een hoofdwond op in het thuisduel met Club Brugge in de Champions League. "Maar we hebben nog twee dagen", zei de coach van de titelverdediger in de Eredivisie. "We gaan het zien maar ik denk wel dat hij het redt."
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van België is onaangenaam verrast door Koni De Winter. De verdediger van AC Milan weigerde een plek in de selectie voor de laatste groepsduels met Turkije en Italië in de Nations League. De Winter vindt dat hij in de vorige interlandperiode te weinig speeltijd heeft gekregen.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ricardo Pepi ontbreekt in de selectie van de Verenigde Staten voor de komende duels met Haïti in de kwartfinale van de Nations League. Bondscoach Mauricio Pochettino vindt het verstandiger dat de spits de komende weken bij PSV helemaal fit wordt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Frenkie de Jong is terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft de middenvelder van FC Barcelona opgeroepen voor de laatste interlands in de groepsfase van de Nations League tegen Griekenland en Duitsland.
3 uur geleden