
Blind leidt training Oranje, Gakpo en Timber ontbreken
ZEIST (ANP) - Danny Blind heeft dinsdag de training van het Nederlands elftal geleid. De assistent nam in Zeist de taak over van bondscoach Louis van Gaal, die positief testte op het coronavirus en daarom in isolatie zit. Blind kreeg ondersteuning van Henk Fraser en Frans Hoek, de andere assistenten van Van Gaal.
Alle 28 geselecteerde spelers verschenen op het veld. Na het openingspraatje van Blind gingen verdediger Jurriën Timber en aanvaller Cody Gakpo weer naar de kant. Beide spelers zijn herstellende van blessures en deden daarom niet mee aan de groepstraining. De overige 23 veldspelers en drie keepers deden wel mee.
Het Nederlands elftal speelt zaterdag in de Johan Cruijff ArenA een oefeninterland tegen Denemarken. Drie dagen later is Duitsland de opponent, eveneens in Amsterdam.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - SC Heerenveen heeft de Noorse verdediger Oliver Braude langer aan zich gebonden. De 19-jarige verdediger ligt nu tot medio 2027 vast. Het oude contract van Braude liep tot de zomer van 2024.
10 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan bij Manchester United weer een beroep doen op aanvaller Antony en Rasmus Højlund. United neemt het woensdagavond in de Champions League, op Turkse bodem, op tegen Galatasaray.
49 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Trainer Diego Alonso staat onder grote druk bij Sevilla. De Uruguayaan kreeg een dag voor de ontmoeting met PSV in de groepsfase van de Champions League, in een afgeladen perszaal op het trainingscomplex, bijna alleen maar vragen over zijn toekomst.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft weer de beschikking over captain Sergi Roberto. De 31-jarige verdediger is fit genoeg om woensdagavond mee te doen in de Champions League-wedstrijd tegen Porto. Barça meldt dat Gavi een succesvolle knieoperatie heeft ondergaan.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel is in België genomineerd voor de titel van Coach van het Jaar. De trainer van Royal Antwerp FC heeft concurrentie van de in het baanwielrennen actieve Kenny De Ketele en van basketbalcoach Rachid Meziane.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Nederland, België en Duitsland willen in 2027 het "beste WK voetbal voor vrouwen ooit" organiseren. De opbrengsten zouden naar verwachting van de KNVB ongeveer een vijfde hoger uitvallen dan die van het mondiale toernooi in Australië en Nieuw-Zeeland van afgelopen zomer. Voor de Nederlandse economie zou de komst van het toernooi een impuls van 194 miljoen euro betekenen, berekende adviesbureau PwC.
7 uur geleden