Blind komt zijn oude club United liever pas in de finale tegen
BERN (ANP) - Daley Blind hoopt dat Ajax zijn oude club Manchester Unietd vrijdag tijdens de loting voor het vervolg van de Europa League nog even ontloopt. "Het zou leuk zijn om Manchester te treffen", zei hij bij ESPN. "Maar als ik moet kiezen, dan liever in de finale. Maar daar moeten we eerst zien te komen. Laten we eerst kijken naar wie we in de volgende ronde treffen."
Ajax wordt vrijdag tijdens de loting voor de kwartfinale eerst gekoppeld aan Granada, Arsenal, AS Roma, Dinamo Zagreb, Slavia Praag, Villarreal of Manchester United. Vervolgens wordt duidelijk welke ploegen de Amsterdammers in een mogelijke halve eindstrijd kunnen treffen.
Ajax won donderdag met 0-2 bij Young Boys, na een zege van 3-0 van vorige week in de Johan Cruijff ArenA. "We hadden het in het begin best lastig", zei Blind over de return van de achtste finales. "Pas toen we de bal langer in de ploeg hielden, zag je dat ze het lastig kregen. Maar we hebben geen grote kansen weggegeven. Na de 0-2 was het wel gedaan en leek het soms een flipperkast. We gingen nog te veel in hun tempo mee."
Blind won in 2017 met Manchester United de finale van de Europa League door Ajax met 2-0 te verslaan in Stockholm.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft vrijdag in Milaan de Nederlandse vlag stadion San Siro binnengedragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Tegelijkertijd deed skeletonster Kimberley Bos dat in Cortina d'Ampezzo, dat de 25e editie van de Winterspelen samen met Milaan organiseert.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
6 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italiƫ voor de goede organisatie.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
9 uur geledenDUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.
9 uur geleden