Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blind komt met 102 interlands op gelijke hoogte met Van Persie

Blind komt met 102 interlands op gelijke hoogte met Van Persie

EINDHOVEN (ANP) - Daley Blind begint donderdag aan zijn 102e interland voor het Nederlands elftal. De 33-jarige speler van Girona krijgt in de thuiswedstrijd tegen Griekenland in de EK-kwalificatie vrij verrassend een basisplaats van bondscoach Ronald Koeman en komt daarmee op gelijke hoogte met Robin van Persie.

Blind stond eind vorig jaar op het WK in Qatar in de kwartfinale tegen Argentinië voor het laatst aan de aftrap bij Oranje. Louis van Gaal was toen nog de bondscoach. In de vier wedstrijden die Nederland daarna onder Koeman voetbalde, kwam Blind niet verder dan twee invalbeurten.

Wesley Sneijder is met 134 interlands nog altijd recordinternational van Oranje. Daarna volgen Edwin van der Sar (130), Frank de Boer (112), Rafael van der Vaart (109), Giovanni van Bronckhorst (106) en Dirk Kuijt (104). Blind en Van Persie nemen na donderdag gezamenlijk de zevende plek in. Blind is nummer 9 Phillip Cocu, die 101 interlands speelde, straks voorbij.

Meer uit Voetbal

KNVB ziet aantal leden opnieuw stijgen en meldt record

ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.

45 minuten geleden
Weghorst op tijd fit voor thuisduel van Ajax met Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.

2 uur geleden
Langverwachte rentree Franse voetballer Pogba aanstaande

MONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.

3 uur geleden
Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

21 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

1 dag geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

1 dag geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 dag geleden