Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blind als invaller terug bij Ajax

Blind als invaller terug bij Ajax

ARNHEM (ANP) - Daley Blind heeft zijn rentree bij Ajax gemaakt. De verdediger mocht na 77 minuten invallen tijdens de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Vitesse in het GelreDome.

De 29-jarige Blind stond twee maanden aan de kant met een ontstoken hartspier. Hij ging op 10 december tijdens een thuiswedstrijd tegen Valencia naar de grond, terwijl er niemand bij hem in de buurt stond.

Onderzoek in een ziekenhuis wees uit dat zijn hartspier was ontstoken. Vervolgens werd er een defibrillator bij de verdediger aangebracht. Blind mocht geen grote fysieke inspanningen leveren totdat testen uitwezen dat hij weer helemaal in orde was. Blind hervatte vorige week de groepstraining, nadat doktoren toestemming hadden gegeven. Hij was naar eigen zeggen nog niet klaar voor een hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

1 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

3 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

3 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

4 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

4 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

5 uur geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

5 uur geleden