Blind als invaller terug bij Ajax
ARNHEM (ANP) - Daley Blind heeft zijn rentree bij Ajax gemaakt. De verdediger mocht na 77 minuten invallen tijdens de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Vitesse in het GelreDome.
De 29-jarige Blind stond twee maanden aan de kant met een ontstoken hartspier. Hij ging op 10 december tijdens een thuiswedstrijd tegen Valencia naar de grond, terwijl er niemand bij hem in de buurt stond.
Onderzoek in een ziekenhuis wees uit dat zijn hartspier was ontstoken. Vervolgens werd er een defibrillator bij de verdediger aangebracht. Blind mocht geen grote fysieke inspanningen leveren totdat testen uitwezen dat hij weer helemaal in orde was. Blind hervatte vorige week de groepstraining, nadat doktoren toestemming hadden gegeven. Hij was naar eigen zeggen nog niet klaar voor een hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.
7 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.
8 uur geleden