Blikvanger Cilic meldt zich af voor grastoernooi Rosmalen
ROSMALEN (ANP) - De Kroatische tennisser Marin Cilic heeft zich afgemeld voor het grastoernooi in Rosmalen, dat volgende week wordt gehouden. Dat meldt de organisatie van het Libéma Open. Cilic zit nog in Roland Garros. De nummer 20 van de plaatsingslijst speelt in de halve finales tegen de Noor Casper Ruud. Ook de Belg David Goffin ontbreekt op de banen van het Autotron; hij is geblesseerd.
Robin Haase heeft een wildcard ontvangen voor het hoofdtoernooi. Het wordt de dertiende deelname van de Hagenaar. die in 2006 voor het eerst in actie kwam in het Brabantse ATP-toernooi. Zijn beste resultaat behaalde de 35-jarige Haase in 2015 toen hij zich bij de laatste vier schaarde. "Tennis in Rosmalen is terug en wat ben ik blij om er weer bij te zijn. Voor eigen publiek spelen bij dit unieke evenement blijft na al die jaren even speciaal. Bedankt aan de organisatie voor het vertrouwen. Ik kan niet wachten en kijk uit naar prachtig tennis", aldus Haase.
Met de komst van Haase telt het hoofdtoernooi vijf Nederlanders: Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn rechtstreeks toegelaten. Jesper de Jong en Tim van Rijthoven hebben net als Haase een wildcard gekregen.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
31 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
1 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
15 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
16 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
19 uur geledenMONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.
20 uur geleden