Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blikvanger Cilic meldt zich af voor grastoernooi Rosmalen

Blikvanger Cilic meldt zich af voor grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - De Kroatische tennisser Marin Cilic heeft zich afgemeld voor het grastoernooi in Rosmalen, dat volgende week wordt gehouden. Dat meldt de organisatie van het Libéma Open. Cilic zit nog in Roland Garros. De nummer 20 van de plaatsingslijst speelt in de halve finales tegen de Noor Casper Ruud. Ook de Belg David Goffin ontbreekt op de banen van het Autotron; hij is geblesseerd.

Robin Haase heeft een wildcard ontvangen voor het hoofdtoernooi. Het wordt de dertiende deelname van de Hagenaar. die in 2006 voor het eerst in actie kwam in het Brabantse ATP-toernooi. Zijn beste resultaat behaalde de 35-jarige Haase in 2015 toen hij zich bij de laatste vier schaarde. "Tennis in Rosmalen is terug en wat ben ik blij om er weer bij te zijn. Voor eigen publiek spelen bij dit unieke evenement blijft na al die jaren even speciaal. Bedankt aan de organisatie voor het vertrouwen. Ik kan niet wachten en kijk uit naar prachtig tennis", aldus Haase.

Met de komst van Haase telt het hoofdtoernooi vijf Nederlanders: Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn rechtstreeks toegelaten. Jesper de Jong en Tim van Rijthoven hebben net als Haase een wildcard gekregen.

Meer uit Sport

Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

3 uur geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

15 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

1 dag geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

1 dag geleden