Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blije Van der Poel had in Luik niet meer op podiumplek gerekend

Blije Van der Poel had in Luik niet meer op podiumplek gerekend

LUIK (ANP) - Wereldkampioen Mathieu van der Poel was verrast en "heel blij" met zijn derde plek in Luik-Bastenaken-Luik. De 29-jarige Nederlander "had geen moment het gevoel dat hij in de koers zat", maar won in de achtervolgende groep toch nog de sprint om de laatste podiumplek. "Dat is echt het hoogst haalbare. Hier had ik geen euro meer voor gegeven", zei de renner van Alpecin-Deceuninck voor de camera van de NOS na de voor hem moeizame koers.

Van der Poel had niet de benen die hij wel had tijdens zijn overtuigende zeges in de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix en liep door een valpartij in het peloton ook nog een achterstand op de groep met topfavoriet Tadej Pogacar op. De Nederlander keerde tientallen kilometers later wel weer terug vooraan.

"Dat vond ik eigenlijk al heel raar, ik dacht dat het al voorbij was. Ik was al redelijk kapot, maar ik ben blijven rijden en dan is de derde plek een beloning. Zelfs met de benen van de Ronde en Roubaix had ik hier niks tegen Pogacar kunnen beginnen", zei Van der Poel over de ongenaakbare Sloveen, die won dankzij een solo van 35 kilometer.

Meer uit Sport

Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

8 minuten geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

11 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

12 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

16 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

18 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

22 uur geleden
Volleyballers Orion Stars landskampioen na derde zege op Lycurgus

DOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.

1 dag geleden